ХXVI неділя звичайна – 26 вересня 2021 р.

Дорогі брати і сестри! Сьогодні в нашій парафії проходить акція «Вікентійський пряник», яку організовує Конгрегація Місії св. Вікентія де Поль. Впродовж усього дня є можливість придбати пряник та скласти пожертву на утримання благодійного «Будинку св. Вікентія». Заохочуємо усіх до жертовності та небайдужості!

На цьому тижні в Літургії Церкви згадуємо:

27 вересня, в понеділок – спомин св. Вікентія де Поль, пресвітера;

29 вересня, в середуСвято святих Архангелів Михаїла, Гавриїла і Рафаїла (святі Меси: о 730, 900 та 1800);

30 вересня, в четвер – спомин св. Єроніма, пресвітера і Вчителя Церкви;

1 жовтня, в п’ятницю – спомин св. Терези від Дитяти Ісуса, діви і Вчителя Церкви;

2 жовтня, в суботу – спомин свв. Ангелів-Хранителів.

Наступної неділі (3 жовтня) після вечірньої св. Меси в нашій парафії відбудеться спеціальне Богослужіння (т.з. «Transitus»), котре традиційно відправляється у Францисканській родині напередодні літургійного спомину св. Франциска з Ассізі (4 жовтня). Від щирого серця запрошуємо усіх, а особливо – молодь!

В п’ятницю розпочинається місяць жовтень, що особливо присвячений розарієвій молитві. В нашому Соборі св. Розарій будемо спільно відмовляти: в будні дні після ранкової (о 730) та вечірньої (1800) св. Мес, а в неділю – після св. Мес о 1000 та 1400. Заохочуємо усіх до спільної молитви!

Принагідно нагадуємо, що за спільне відмовлення однієї частини розарію в храмі або в родині можна отримати повний відпуст за звичайних умов: а) таїнство сповіді (стан освячуючої благодаті); б) Святе Причастя; в) молитва в намірах Святішого Отця («Отче наш» і «Радуйся, Маріє»). Також необхідною умовою отримання повного відпусту є відсутність прив’язаності бо будь-якого гріха, навіть легкого.

На цей тиждень припадають перші п’ятниця і субота місяця. Після вечірньої св. Меси в ці дні відбуватимуться адораційні Богослужіння: на винагородження Найсвятішого Серця Ісуса і до Непорочного Серця Марії. Запрошуємо усіх від щирого серця!

Наміри Святішого Отця для апостольства молитви на жовтень

Молімося, щоби кожен охрещений був задіяний у євангелізації, готовий до місіонерства через свідчення життям, яке має смак Євангелія.

Нехай добрий і милосердний Господь береже усіх Вас та Ваші родини й домівки!

Ми ж, священики київської Кафедральної парафії св. Олександра, щоденно пам’ятаємо про Вас у наших молитвах.