ХXVII неділя звичайна – 3 жовтня 2021 р.

Дорогі брати і сестри! Вже розпочався жовтень – місяць Святого Розарію. В нашому Соборі св. Розарій будемо спільно відмовляти в будні дні після ранкової (о 730) та вечірньої (о 1800) святих Мес, а в неділю – після св. Мес о 1000 та 1400. Заохочуємо усіх до спільної молитви! Водночас, тих, хто не може прийти до храму, закликаємо молитись Розарій вдома, у родинному колі.

Принагідно нагадуємо, що за спільне відмовлення однієї частини розарію в храмі або в родині можна отримати повний відпуст за звичайних умов.

Сьогодні ми розпочинаємо в Церкві Тиждень Милосердя, впродовж котрого особливо прагнемо пам’ятати про нужденних. Від щирого серця дякуємо усім за пожертви, складені сьогодні під час св. Мес. Ці пожертви будуть скеровані на підтримку благодійного служіння Місії «Карітас-Спес».

Нагадуємо, що сьогодні після вечірньої св. Меси, у зв’язку з прийдешнім спомином св. Франциска з Асізі, відбудеться спеціальний молебень, т.з. «Transitus», на котрий від щирого серця всіх запрошують Сестри Гоноратки та молодь нашої парафії!

В Літургії Церкви на цьому тижні згадуємо:

4 жовтня, в понеділок – спомин св. Франциска з Ассізі, диякона;

5 жовтня, у вівторок – довільний спомин св. сестри Фаустини Ковальської, монахині;

7 жовтня, в четвер – спомин Матері Божої Цариці Святого Розарію.

Завтра (в понеділок, 4 жовтня) в нашій парафії розпочинається міжконфесійний християнський курс «Альфа». Курс проходить щопонеділка і триватиме впродовж 12-ти тижнів. Початок о 1900 (Вас зустрінуть при вході до храму). Цей курс познайомить Вас з Богом, а усі, хто прослухає лекції та бесіди, дізнається про основні аспекти Християнської віри. «Альфа»-курс розраховано на всіх без винятку: як на тих, хто тільки починає свій шлях пізнання християнства, так і зрілих християн, які хотіли б поглибити свою віру і по-новому пережити зустріч з Живим Богом.

Наближається місяць листопад, котрий в традиції Церкви особливо присвячений молитовній пам’яті про померлих. Вже зараз можна приносити до сакристії записки з іменами наших померлих рідних і близьких, за котрих впродовж усього листопада буде відправлятись св. Меса. Дуже просимо вписувати на ці картки імена померлих розбірливим почерком!

Нехай добрий і милосердний Господь береже Вас та Ваші родини!

Ми ж, священики київської Кафедральної парафії св. Олександра, щоденно пам’ятаємо про Вас у наших молитвах.