ХXVIII неділя звичайна – 10 жовтня 2021 р.

Дорогі брати і сестри!
Триває місяць жовтень – місяць Святого Розарію. В нашому Соборі ми відмовляємо св. Розарій в будні дні після ранкової (о 730) та вечірньої (о 1800) святих Мес, а в неділю – після св. Мес о 1000 та 1400. Заохочуємо усіх до спільної молитви! Водночас, тих, хто не може прийти до храму, закликаємо молитись Розарій вдома, у родинному колі.

На цьому тижні, у вівторок, 13 вересня, після вечірньої св. Меси відбудеться щомісячний Фатімський молебень до Пресвятої Богородиці. Від щирого серця запрошуємо усіх до спільного молитовного вшанування Пресвятої Діви Марії! Запрошуймо також наших рідних і близьких та не забуваймо приносити з собою свічки.

В четвер, 14 жовтня, в нашій країні відзначається День захисників і захисниць України, і в цей день ми згадуємо у своїх молитвах тих, хто несе ратну службу у Збройних Силах та інших силових структурах України, а особливо тих, хто захищає наш мирний сон в зоні бойових дій на Сході нашої Батьківщини.

В Літургії Церкви на цьому тижні згадуємо:

15 жовтня, в п’ятницю – спомин св. Терези від Ісуса, діви і Вчителя Церкви;

Також цей день є Днем втраченої дитини, тому у своїх молитвах будемо молитись про благодать розради для батьків, котрі втратили свою дитину.

16 жовтня, в суботу – довільний спомин св. Ядвіги, монахині.

Нагадуємо, що в нашій парафії триває міжконфесійний християнський курс «Альфа». Курс проходить щопонеділка і триватиме впродовж 12-ти тижнів. Початок о 1900. Цей курс познайомить Вас з Богом, а усі, хто прослухає лекції та бесіди, дізнається про основні аспекти Християнської віри. «Альфа»-курс розраховано на всіх без винятку: як на тих, хто тільки починає свій шлях пізнання християнства, так і зрілих християн, які хотіли б поглибити свою віру і по-новому пережити зустріч з Живим Богом.

Наближається місяць листопад, котрий в традиції Церкви особливо присвячений молитовній пам’яті про померлих. Вже зараз можна приносити до сакристії записки з іменами наших померлих рідних і близьких, за котрих впродовж усього листопада буде відправлятись св. Меса. Дуже просимо вписувати імена померлих розбірливим почерком!

Нехай добрий і милосердний Господь береже Вас та Ваші родини!

Ми ж, священики київської Кафедральної парафії св. Олександра, щоденно пам’ятаємо про Вас у наших молитвах.