ХXXІI неділя звичайна – 7 листопада 2021 р.

Дорогі брати і сестри! Нагадуємо,  що впродовж листопада в нашому Храмі щовечора (о 1800) відправляється св. Меса (поєднана з Вечірнею) за померлих. Також нагадуємо, що згідно з Декретом Апостольської Пенітенціарії, повний відпуст за померлих можна буде отримати впродовж усього листопада (а не тільки в октаві Всіх Святих). Це означає, що повний відпуст для тих, хто відвідає цвинтар і помолиться за померлих, котрий досі можна було отримати тільки в період від 1-го до 8-го листопада, в цьому році діятиме до кінця місяця!

Сьогодні – І Неділя місяця. Після св. Мес о 1000 та 1400 відбуватиметься Адорація Христа у Пресвятих Дарах, а на завершення Божих Служб – урочисте благословення дітей.

В Літургії Церкви на цьому тижні згадуємо:

9 листопада, у вівторок – Свято річниці освячення Латеранської Базиліки в Римі – Матері всіх храмів.
Св. Меси: о 730, 900 та 1800.

Водночас, на цей день припадає ІІ річниця єпископських свячень Єпископа-помічника нашої Дієцезії Олександра Язловецького. Пам’ятаймо про нього у наших спільних та приватних молитвах!

10 листопада, в середу – обов’язковий спомин св. Леона Великого, Папи і Вчителя Церкви.

11 листопада, в четвер – обов’язковий спомин св. Мартина з Тур.

12 листопада, в п’ятницю – обов’язковий спомин св. Йосафата Кунцевича, єпископа і мученика – покровителя єдності між Католицькою Церквою і Церквою Православною.

На суботу, 13 листопада, припадає наш щомісячний молебень до Матері Божої Фатімської. Запрошуємо усіх на св. Месу о 1800, а після св. Меси – на богослужіння перед Фігурою Богородиці. Не забуваймо запросити на цей молебень наших знайомих та принести з собою свічки!

Нагадуємо про дотримання санітарних норм, обов’язкових в нашому храмі. Дуже просимо використовувати маски та зберігати соціальну дистанцію.

Нехай добрий і милосердний Господь береже Вас та Ваші родини!

Ми ж, священики київської Кафедральної парафії св. Олександра, щоденно пам’ятаємо про Вас у наших молитвах.