ХXXІІI неділя звичайна – 14 листопада 2021 р.

Дорогі брати і сестри! Сьогодні ми відзначаємо Всесвітній День Вбогих. Він має нагадати нам, що, у відповідності зі словами Христа, «вбогих завжди маємо посеред нас». Тож, нехай наші серця завжди будуть відкриті для допомоги нужденним, особливо у важкі часи пандемії!

В Літургії Церкви на цьому тижні згадуємо:

16 листопада, у вівторок – спомин Матері Божої Милосердя, Остробрамської;

17 листопада, в середу – обов’язковий спомин св. Єлизавети Угорської, покровительки Третього Францисканського Ордену та вбогих.

На наступну неділю припадає Урочистість Ісуса Христа, Царя Всесвіту – завершення в Церкві літургічного року. Цього дня за побожне відновлення «Акту посвячення людського роду Христу Царю» можна отримати повний відпуст. Усі пожертви, зібрані наступної неділі під час усіх св. Мес, традиційно призначатимуться на утримання нашої дієцезіальної Вищої Духовної Семінарії Пресвятого Серця Ісуса (м. Ворзель, Київська обл.). Хай Бог винагородить Вашу жертовність!

Нагадуємо,  що впродовж листопада в нашому Храмі щовечора (о 1800) відправляється св. Меса (поєднана з Вечірнею) за померлих. Також нагадуємо, що згідно з Декретом Апостольської Пенітенціарії, повний відпуст за померлих можна буде отримати впродовж усього листопада. Це означає, що повний відпуст для тих, хто відвідає цвинтар і помолиться за померлих, котрий досі можна було отримати тільки в період від 1 до 8 листопада, цьогоріч діятиме до кінця місяця!

Нагадуємо також про дотримання санітарних норм, обов’язкових в нашому храмі. Дуже просимо використовувати під час перебування в Соборі маски та зберігати соціальну дистанцію.

Нехай добрий і милосердний Господь береже Вас та Ваші родини!

Ми ж, священики київської Кафедральної парафії св. Олександра, щоденно пам’ятаємо про Вас у наших молитвах.