Неділя Божого Милосердя – 16 квітня 2023 р.

Христос Воскрес! Алілуя!

Дорогі брати і сестри! Сьогодні ми проживаємо ІІ Великодню Неділю, котра завершує Великодню Октаву, а також має назву Неділя Божого Милосердя. Зараз, як ніколи, наша Вітчизна потребує Милосердя Всевишнього. Тому заохочуємо всіх до відмовлення Коронки до Божого Милосердя у власних домівках! А сьогодні в нашому Храмі ми будемо відмовляти Коронку після св. Мес о 1000 і 1400 перед виставленим Найсвятішим Таїнством. Промовляючи цю молитву, перепрошуймо за наші гріхи та за гріхи усього світу, а також просімо Бога, повного милосердя, про дар Перемоги та миру для України!

Нагадуємо про церковну заповідь, що приписує принаймні раз на рік (у Великодній Період) приступати до Таїнства Поєднання (св. сповіді) та Причастя. Наш храм традиційно відкривається щодня ще до ранкової св. Меси (що о 730) та закривається після вечірньої Євхаристії, тобто вже після 1900. Весь цей час священники нашої парафії будуть чергувати та чекати на Вас.

Запрошуємо і заохочуємо скористатися з такої можливості Великодньої св. сповіді!

Також просимо попіклуватися про тих, хто не має можливості самостійно відвідати Храм: щодо питань відвідання священником таких вірян просимо звертатись до сакристії.

Спільнота Неокатехуменальної Дороги запрошує дорослих і молодь на катехези, що відбуватимуться в нашій парафії щопонеділка та щочетверга о 1900. Додаткова інформація – на інформаційних стендах при вході до храму.

Нагадуємо також, що в нашій парафії триває курс «Руах». Зустрічі відбуваються щовівторка впродовж 12 тижнів. Завданням курсу є не тільки передати знання про Бога, а насамперед – допомогти кожному його учаснику пережити зустріч з воскреслим Христом. Цей курс не має обмежень за віком і буде цікавим як молоді, так і старшим людям. Контактна інформація для реєстрації і довідок розміщена на стендах при вході до нашого храму.

НЕХАЙ НАШ ВОСКРЕСЛИЙ ГОСПОДЬ І СПАСИТЕЛЬ БЕРЕЖЕ УСІХ ВАС ТА ВАШІ РОДИНИ Й ДОМІВКИ!

Ми ж, священники київської Кафедральної парафії св. Олександра, щоденно пам’ятаємо про Вас у наших молитвах.