Неділя Божого Милосердя – 24 квітня 2022 р.

Христос Воскрес! Алілуя!

Дорогі брати і сестри! Сьогодні ми проживаємо ІІ Великодню Неділю, котра завершує Великодню Октаву, а також має назву Неділя Божого Милосердя. Зараз, як ніколи, наша Вітчизна потребує Милосердя Всевишнього. Тому заохочуємо всіх до відмовлення Коронки до Божого Милосердя у власних домівках! А сьогодні в нашому Храмі ми будемо відмовляти Коронку після св. Мес о 1000 і 1400 перед виставленим Найсвятішим Таїнством. Промовляючи цю молитву, перепрошуймо за наші гріхи та за гріхи усього світу, а також просімо Бога, повного милосердя, про дар Перемоги та миру для України!

Також запрошуємо усіх на спільну Молитву Розарію за мир в Україні! Ці молитви відбуваються в нашому Соборі щодня перед вечірньою св. Месою, початок – о 1730.

В Літургії Церкви на цьому тижні згадуємо:

25 квітня, в понеділоксвято св. Марка, Євангеліста;

29 квітня, в п’ятницю – свято св. Катерини Сієнської, діви і Вчителя Церкви, Покровительки Європи.

Нагадуємо про церковну заповідь, що приписує принаймні раз на рік (у Великодній Період) приступати до Таїнства Поєднання (св. сповіді) та Причастя. Наш храм традиційно відкривається щодня ще до ранкової св. Меси (що о 900) та закривається після вечірньої Євхаристії, тобто приблизно о 1900. Весь цей час священики нашої парафії будуть чергувати та чекати на Вас.

Запрошуємо і заохочуємо скористатися з такої можливості Великодньої св. сповіді!

Також просимо попіклуватися про тих, хто не має можливості самостійно відвідати Храм: щодо питань відвідання священиком таких вірян, просимо звертатись до сакристії.

Нехай наш Воскреслий Господь і Спаситель береже усіх Вас та Ваші родини й домівки!

Ми ж, священики київської Кафедральної парафії св. Олександра, щоденно пам’ятаємо про Вас у наших молитвах.