Неділя Хрещення Господнього – 10 січня 2021 р.

Дорогі брати і сестри!

Сьогоднішня неділя – Неділя Хрещення Господнього – завершує літургічний період Різдва Христового. Але, згідно з традицією, ще до 2 лютого – Свята Стрітення Господнього – ми співаємо колядки, залишаємо в наших церквах і домівках ялинки та вертепи.

Від понеділку, 11 січня, у літургічному календарі Церкви розпочинається Звичайний Період, котрий триватиме до 16 лютого.

17 лютого 2021 р. – у Попільну Середу – ми розпочнемо цьогорічний Великий Піст.

13 січня, в середу, після вечірньої св. Меси від щирого серпня запрошуємо на наш щомісячний молебень до Матері Божої Фатімської перед Її фігурою.

Заохочуємо усіх до активної участі в молитві за мир у нашій Вітчизні! Не забуваймо запросити на цей молебень наших знайомих та принести з собою свічки!

Також заздалегідь дякуємо усім за пожертви на квіти до вівтаря Пресвятої Богородиці! Ці пожертвування можна складати до скарбнички, що, власне, знаходиться біля вівтаря Діви Марії.

Наступної неділі, 11 січня, запрошуємо усіх на КОЛЯДУ ПРИ ВЕРТЕПІ, що відбудеться в нашому Конкатедральному Соборі після св. Меси, що о 1400! Разом з нами буде колядувати київський гурт «Polanie znad Dniepru», що діє при Спілці Поляків України. Від щирого серця запрошуємо усіх до спільного колядування!

Дякуємо усім, хто в цей важкий, в тому числі для нашої парафії, час підтримує нашу Святиню, зокрема – ремонтні роботи, своїми пожертвами! Одночасно, дуже просимо про подальшу молитовну та посильну матеріальну підтримку і допомогу у нашій спільній справі.

Нехай добрий і милосердний Господь береже Вас та Ваші родини!

Від щирого серця вітаємо іменинників цього тижня та запевняємо усіх в нашій молитовній пам’яті!