Неділя Хрещення Господнього – 8 січня 2023 р.

Дорогі брати і сестри! Сьогоднішня неділя – Неділя Хрещення Господнього – завершує літургічний період Різдва Христового. Але, згідно з традицією, ще до 2 лютого – Свята Стрітення Господнього – ми співаємо колядки, залишаємо в наших церквах і домівках ялинки та вертепи.

Від понеділка, 9 січня, у літургічному календарі Церкви розпочинається Звичайний Період, котрий триватиме до 21 лютого. А вже 22 лютого 2023 р. – у Попільну Середу – ми розпочнемо цьогорічний Великий Піст.

13 січня, в п’ятницю, після вечірньої св. Меси від щирого серця запрошуємо на наш щомісячний молебень до Матері Божої Фатімської перед Її фігурою.

Заохочуємо усіх до активної участі в молитві за Перемогу і мир у нашій Вітчизні! Не забуваймо запросити на цей молебень наших знайомих та принести з собою свічки!

Також заздалегідь дякуємо усім за пожертви на квіти до вівтаря Пресвятої Богородиці! Ці пожертвування можна складати до скарбнички, що, власне, знаходиться біля вівтаря Діви Марії.

Дорогі парафіяни! Від сьогодні (неділя, 8 січня 2023 р.) в нашому Соборі після вечірньої св. Меси (тобто приблизно о 1900) відновлюється практика щонедільної «Молитви прославлення», котру провадить Спільнота «Новий Тавор». Запрошуємо усіх від щирого серця!

Нагадуємо, що в нашій парафії тривають душпастирські відвідини з «колядою». Записатись на «коляду» ще можна в сакристії. При цьому просимо надати докладну адресу і номер телефону.

Нехай добрий і милосердний Господь береже Вас та Ваші родини впродовж усього нового року!

Ми ж, священики київської Кафедральної парафії св. Олександра, щоденно пам’ятаємо про Вас у наших молитвах.