Неділя Хрещення Господнього – 9 січня 2022 р.

Дорогі брати і сестри! Сьогоднішня неділя – Неділя Хрещення Господнього – завершує літургічний період Різдва Христового. Але, згідно з традицією, ще до 2 лютого – Свята Стрітення Господнього – ми співаємо колядки, залишаємо в наших церквах і домівках ялинки та вертепи.

Від понеділка, 10 січня, у літургічному календарі Церкви розпочинається Звичайний Період, котрий триватиме до 1 березня. А вже 2 березня 2022 р. – у Попільну Середу – ми розпочнемо цьогорічний Великий Піст.

В Літургії Церкви на цьому тижні згадуємо:

13 січня, в четвер, після вечірньої св. Меси від щирого серця запрошуємо на наш щомісячний молебень до Матері Божої Фатімської перед Її фігурою.
Заохочуємо усіх до активної участі в молитві за мир у нашій Вітчизні! Не забуваймо запросити на цей молебень наших знайомих та принести з собою свічки!
Також заздалегідь дякуємо усім за пожертви на квіти до вівтаря Пресвятої Богородиці! Ці пожертвування можна складати до скарбнички, що, власне, знаходиться біля вівтаря Діви Марії.

Нагадуємо, що в нашій парафії тривають душпастирські відвідини з «колядою». Записатись на «коляду» ще можна в сакристії. При цьому просимо надати докладну адресу і номер телефону.

Нехай добрий і милосердний Господь береже Вас та Ваші родини впродовж усього нового року!

Ми ж, священики київської Кафедральної парафії св. Олександра, щоденно пам’ятаємо про Вас у наших молитвах.