Неділя Страстей Господніх (Вербна Неділя) – 10 квітня 2022 р.

Сьогодні під час усіх Святих Мес відбувається збір пожертвувань на відродження дієцезіальної Вищої Духовної Семінарії у смт. Ворзель. Під час бойових дій та окупації Ворзеля наша Семінарія зазнала значних ушкоджень, тому особливо гаряче дякуємо усім за підтримку у цей важкий і трагічний для усіх нас час!

У Велику Середу, 13 квітня, в нашому Кафедральному Соборі відбудеться св. Меса з освяченням Мира. Початок Божої Служби – об 1100 (крім традиційних св. Мес о 900 та 1800). Крім того, напередодні (у вівторок, 12 квітня) св. Меса Мира відбудеться також у Конкафедральному соборі св. Софії в м. Житомирі. У ній візьмуть участь священники переважно з Житомирської області, котрі не мають можливості дістатись до столиці.

РОЗКЛАД СВЯТОГО ПАСХАЛЬНОГО ТРИДЕННЯ

14 квітня, у четвер о 1700Божественна Літургія Господньої Вечері
1000 – Ранкова Година Читань).

15 квітня, у п’ятницю о 1700Літургія Страстей Господніх
1000
– Ранкова Година Читань. 1600 – Молебень Хресної дороги.

В цей день є обов’язок суворого посту, котрий триває до Пасхальної Вігілії.

16 квітня, в суботу о 1000 – Ранкова Година Читань.

16 КВІТНЯ, о 1600ПАСХАЛЬНА ВІГІЛІЯ

В цей день необхідно мати при собі свічки для участі в Літургії  Світла.  Дуже просимо також взяти з собою підставки до цих свічок (папір, підсвічники тощо), для того, щоб не заплямувати підлогу та лавки воском. Після Урочистого Богослужіння відбудеться освячення пасхальних страв.

17 КВІТНЯ – НЕДІЛЯ ХРИСТОВОГО ВОСКРЕСІННЯ

Святі Меси відбуватимуться за розкладом: 1000, 1230, 1400.

В цей день після кожної святої Меси відбуватиметься освячення пасхальних страв.

Усі святі Меси Великоднього Тридення, Молебень Хресної Дороги Страсної П’ятниці і св. Меса о 1230 Неділі Господнього Воскресіння в нашому Соборі також транслюватимуться на телевізійному каналі й веб-сайті Телебачення Віковічного Слова – EWTN.

Детально прочитати цей розклад можна на інформаційних стендах при виході з храму. Щиро всіх запрошуємо на Богослужіння!

Дорогі брати і сестри! З цієї неділі вже можна подавати поминальні записки за померлих на поминальні дні. Записки приймаються в сакристії. Просимо не відкладати на останній день!