Паломництво до Бердичева

Дорогі брати й сестри!
Цьогоріч відбудеться чергове паломництво з нагоди Урочистості Матері Божої Бердичівської, яка відбудеться 17-18 липня у Санктуарії Матері Божої Святого Скапулярію у м. Бердичеві. Паломництво відбудеться з м. Житомира і з м. Києва через Фастів.
Інформація для тих, хто йтиме з Житомира:
43-є піше паломництво до Санктуарію Матері Божої Бердичівської відбудеться 16 – 17 липня 2021 року. Відповідальний за паломництво о. Павло Білошицький.
Запрошуємо взяти участь у пішому паломництві!
Діти до 14 років супроводжуються дорослими і відповідальними особами. В паломництві візьме участь наш єпископ Олександр Язловецький. Кошт учасника в паломництві 100 грн. Записуємося в захристії нашого храму.
Інформація для тих, хто йтиме з Києва:
Раді повідомити про відкриття запису на ХХІІІ Київське паломництво. З огляду на обставини воно буде дещо змінене. Передусім паломництво розпочнеться в понеділок 12 липня Святою Месою на 7:00 у парафії Воздвиження Святого Хреста на Святошині. Відповідно зменшено кількість днів самого паломництва. Ночівлі передбачено у Чорногородці, Волиці (другий день лише проходимо Фастів, де буде Свята Меса), Квітневе, Ставище, Городківка.
З огляду на це просимо звернути увагу на ваші фізичні можливості.
Ще однією вимогою є підтвердження Вашого фізичного здоров’я (дійсний на початок паломництва тест або засвідчення про повну вакцинацію чи позитивний тест на антитіла).
Прохання записуватися у приват на сторінці Паломництво-Київ-Фастів-Бердичів у Facebook або у настоятеля. На цю сторінку приймаємо також Ваші молитовні наміри.
Тема паломництва – Дякуємо, дивлячись на святого Йосифа (зважаючи на 700-ліття відновлення дієцезії та на рік святого Йосифа).
Додаткові умови паломництва – безпосередньо при зголошенні.

Радіо Марія запрошує на одноденне автобусне паломництво до Санктуарію Матері Божої Бердичівської, котре відбудеться 18 липня 2021 року. Під час паломництва молитви, розважання та щире спілкування, о 11 год. Свята Літургія разом з усіма паломниками. Запис за номером тел. 044 572 29 29.

Отці Кармеліти з храму Воздвиження Всечесного Хреста на Святошині також запрошують на одноденне автобусне паломництво до Санктуарію Матері Божої Бердичівської, котре відбудеться 18 липня 2021 року. Свята Літургія разом з усіма паломниками. Запис за номером тел. 099 030 23 59.