Перейти до вмісту

Пресвятої Трійці – 31 травня 2026 р.

Дорогі брати і сестри! Завтра, в понеділок, розпочинається місяць червень, котрий особливо присвячений вшануванню Пресвятого Серця Ісуса. В нашій парафії Молебні з Літанією до Серця Ісуса відбуваються за таким розкладом: в будні дні – після вечірніх св. Мес (що о 1800), в неділю – після св. Мес о 1000 та 1400. Запрошуємо усіх на спільну молитву!

Також завтра, в понеділок, 1 червня, Радіо Марія запрошує усіх бажаючих на святкування 16-ї річниці свого служіння в Україні. Урочиста св. Меса розпочнеться о 1800 в храмі Успіння Пресвятої Діви Марії, що на Позняках (вул. Срібнокільська, 9).

На цьому тижні св. Церква відзначає:

1 червня, в понеділок – спомин св. Юстина, мученика;

3 червня, в середу – спомин св. Карла Лванги і сподвижників, мучеників;

5 червня, в п’ятницю – спомин св. Боніфатія, єпископа і мученика.

Наступної неділі, 7 червня 2026 р. св. Церква відзначатиме УРОЧИСТІСТЬ НАЙСВЯТІШИХ ТІЛА І КРОВІ ХРИСТА.

З огляду на те, що в нашій країні надалі триває війна, а воєнний стан накладає низку обмежень на багатолюдні зібрання, то в цьому році ми знову не зможемо вшанувати Господа у Пресвятих Дарах урочистою процесією вулицями Києва. Тому з нагоди Урочистості Найсвятіших Тіла і Крові Христа в нашому Соборі після св. Меси о 1000 відбудеться Євхаристійна ПРОЦЕСІЯ Храмом до бічних вівтарів. Від щирого серця запрошуємо всіх на спільне вшанування Ісуса Христа в Пресвятій Євхаристії!

На цей тиждень припадають дні нашої духовної віднови: перші четвер, п’ятниця і субота місяця. В ці дні після вечірньої св. Меси відбуватиметься виставлення Пресвятого Таїнства та відповідні молитви (за нові покликання до священства і чернечого життя, до Пресвятого Серця Ісуса, до Пресвятої Богородиці з Лоретанською літанією).

Молитовні наміри Святішого Отця для Апостольства молитви на червень

Щоб ми зростали у співчутті до світу

Молімося, щоб кожен з нас знаходив розраду в особистих стосунках з Ісусом і від Його Серця навчався співчуття до світу.

Нехай добрий і милосердний Господь береже Вас та Ваші родини й домівки!
Ми ж, священники Київської Кафедральної парафії св. Олександра, щоденно пам’ятаємо про Вас у наших молитвах!