Урочистість Христа Царя Всесвіту – 20 листопада 2022 р.

Дорогі брати і сестри! Сьогодні ми завершуємо літургічний рік (котрий не збігається з роком календарним). Це є добра нагода для того, щоб подякувати Господу за усі отримані благодаті. Також сьогодні за побожне виголошення «Акту присвячення людського роду Христу Царю» можна отримати повний відпуст.

В Літургії Церкви на цьому тижні згадуємо:

21 листопада, в понеділок – спомин Введення у храм Пресвятої Богородиці.
Традиційно в цей день, а також у найближчі до цього спомину дні, збираються пожертви на утримання закритих (клаузурових) монастирів.

Тому вже сьогодні можна складати такі пожертви на утримання клаузурових монастирів Київсько-Житомирської Дієцезії. З цього приводу просимо звертатись до сакристії і заздалегідь дякуємо за Вашу жертовність! Хай Бог винагородить!

22 листопада, у вівторок – спомин св. Цецилії, діви і мучениці. Ця свята є покровителькою музикантів, ми щиро вітаємо наших органістів, хористів, усіх тих, хто своєю музичною творчістю прикрашає наші св. Меси та інші богослужіння. Нехай Господь благословляє, а св. Цецилія підтримує вас своєю молитвою!

24 листопада, в п’ятницю – спомин свв. Андрія Дунг Лака, пресвітера, і сподвижників, мучеників.

На наступну суботу, 26 листопада, припадає День пам’яті жертв голодоморів в Україні. Пам’ятаймо в своїм молитвах усіх тих, хто став невинними жертвами цих штучних трагедій!

Наступна неділя буде вже І Неділею Адвенту. Адвент – це особливий час підготовки та очікування на пришестя Спасителя. У цій підготовці нам покликані допомогти адвентові богослужіння, а особливо – роратні св. Меси, що відправляються на честь Пресвятої Богородиці.

Розклад Рорат у нашому Соборі буде оголошено наступної неділі.

Також нагадуємо, що хоча Адвент і є часом радісного очікування, але в цей період Церква закликає дотриматись певних умертвінь та обмежень. Так, зокрема, вірним заборонено брати участь у гучних розвагах.

Нехай добрий і милосердний Господь береже Вас та Ваші родини!

Ми ж, священики київської Кафедральної парафії св. Олександра, щоденно пам’ятаємо про Вас у наших молитвах.