Урочистість Христа, Царя Всесвіту – 21 листопада 2021 р.

Дорогі брати і сестри! Сьогодні ми завершуємо літургічний рік (котрий не збігається з роком календарним). Це є добра нагода для того, щоб подякувати Господу за усі отримані благодаті. Також сьогодні за побожне виголошення «Акту присвячення людського роду Христу Царю» можна отримати повний відпуст.

В Літургії Церкви на цьому тижні згадуємо:

22 листопада, в понеділок – спомин св. Цецилії, діви і мучениці.

Ця свята є покровителькою музикантів, ми щиро вітаємо наших органістів, хористів, усіх тих, хто своєю музичною творчістю прикрашає наші св. Меси та інші богослужіння. Нехай Господь благословляє, а св. Цецилія підтримує вас своєю молитвою!

24 листопада, в середу – спомин свв. Андрія Дунг Лака, пресвітера, і сподвижників, мучеників.

На наступну суботу, 27 листопада, припадає День пам’яті жертв голодоморів в Україні. Пам’ятаймо в своїм молитвах усіх тих, хто став невинними жертвами цих штучних трагедій!

Наступна неділя буде вже І Неділею Адвенту. Адвент – це особливий час підготовки та очікування на пришестя Спасителя. У цій підготовці нам покликані допомогти адвентові богослужіння, а особливо – роратні св. Меси, що відправляються на честь Пресвятої Богородиці. Детальний розклад Рорат в нашому Соборі буде оголошено наступної неділі.

Також нагадуємо, що хоча Адвент і являється часом радісного очікування, але в цей період Церква закликає дотриматись певних умертвлень, зокрема, вірним заборонено брати участь у гучних розвагах.

Як і кожного року, під час Адвенту (тобто, вже з наступної неділі) буде проводитись Акція «Різдвяна Допомога Дітям». При вході до храму можна буде придбати спеціальні вігілійні свічки. Вартість однієї свічки становить 15 грн., але можна жертвувати більші суми.

Усі кошти, зібрані таким чином, будуть скеровані на покупку різдвяних та новорічних подарунків для дітей-сиріт, дітей з особливими потребами, дітей з важкими захворюваннями. Заохочуємо усіх до участі в цій Акції, а усім Жертводавцям вже зараз складаємо найщирішу подяку! Хай Бог винагородить!

Нехай добрий і милосердний Господь береже Вас та Ваші родини!

Ми ж, священики київської Кафедральної парафії св. Олександра, щоденно пам’ятаємо про Вас у наших молитвах.