Урочистість Різдва Христового – 25 грудня 2022 р.

Дорогі брати і сестри! Від щирого серця вітаємо усіх з Різдвом Христовим! Нехай Божественне Немовля принесе кожному з нас втіху та радість, а нашій стражденній Батьківщині – такий бажаний дар Миру!

Дякуємо всім тих, хто долучився до створення піднесеної атмосфери святкування Різдва Христового в нашому Храмі, дякуємо всім, хто долучився до прибирання нашої Святині, дякуємо парафіяльному Хору та Органістам. Нехай усім Вам Господь винагородить сторицею!

В Літургії Церкви на цьому тижні згадуємо:

26 грудня, в понеділок – Свято св. Степана, Першого Мученика. В цей день запрошуємо усіх на святковий концерт хору «Inspiratum»! Початок концерту – о 1900, вхід вільний.

27 грудня, вівторок – Свято св. Йоана, Апостола і Євангеліста. Традиційно цього дня ми будемо благословляти вино на спомин про отруєне вино, яке було подано Апостолу. Той поблагословив вино і випив без жодної шкоди для себе.

28 грудня, у вівторок Свято Святих Немовлят. Цього дня прагнемо особливо перепрошувати за злочини вбивства невинних дітей через гріх аборту, тому на завершення св. Мес відбуватиметься молебень в цьому намірі.

30 грудня, в п’ятницюСвято Святої Родини Ісуса, Марії і Йосипа. В цей день під час усіх св. Мес відбуватиметься благословення подружніх пар та відновлення спільних шлюбних обітниць. Тому особливо заохочуємо подружжя нашої парафії відвідати наступної п’ятниці Божу Службу всією сім’єю та отримати це благословенні і відновити власний сакраментальний шлюбний зв’язок!

В усі ці дні св. Меси в нашому Соборі відбуватимуться о 730, 900 та 1800.

31 грудня, в суботу прагнемо подякувати Господу за рік, що минає. Цей рік став для нас неймовірно складним і трагічним. Але водночас і роком особливої благодаті зміцнення нашої віри у випробуваннях! Тому хочемо подякувати за нього, перепросити за вчинене зло та просити про Боже благословення на Новий 2023 Рік. З огляду на обмеження воєнного стану та комендантську годину, ми не зможемо відправити традиційну св. Месу перед 24-ю годиною. Ранкові св. Меси в нашому Соборі відбуватимуться за звичайним розкладом (730 та 900), а о 1800 розпочнеться подячна св. Меса, на завершення якої відбудеться Виставлення Пресвятих Дарів з Адорацією та буде вділено Урочисте Благословення на чотири сторони світу. Щиро всіх запрошуємо!

1 січня, в неділю, ми відзначаємо Урочистість Пресвятої Богородиці та Всесвітній День миру. Розклад св. Мес – як кожної неділі за виключення Божої Служби для дітей (з огляду на зимові канікули). Після кожної св. Меси відмовимо спеціальну молитву про мир, в першу чергу – про дар Перемоги і миру для України.

Нехай добрий і милосердний Господь береже Вас та Ваші родини!

Ми ж, священики київської Кафедральної парафії св. Олександра, щоденно пам’ятаємо про Вас у наших молитвах.