ХVІIІ неділя звичайна – 1 серпня 2021 р.

Дорогі брати і сестри!

Розпочався місяць серпень, котрий в Церкві вважається місяцем особливої молитви про духа тверезості та утримання від алкоголю. Заохочуємо усіх до повної відмови, принаймні в цьому місяці, від споживання алкогольних напоїв.

Сьогодні – І Неділя місяця. Після св. Мес о 1000 та 1400 відбуватиметься Адорація Христа у Пресвятих Дарах, а на завершення Божих Служб – урочисте благословення дітей.

Завтра, в понеділок 2 серпня, можна отримати повний відпуст Порціункули. Умови його отримання: побожно відвідати храм; помолитись в цьому храмі «Отче наш» та Визнання віри («Вірую в Бога…»); приступити до святої сповіді; прийняти св. Причастя, помолитись в намірах Святішого Отця; виключити прив’язання до будь-якого гріха, навіть легкого.

На цьому тижні св. Церква відзначає:

4 серпня, в середу – обов’язковий спомин св. Йоана Марії Віанея, покровителя парафіяльних настоятелів.

6 серпня, в п’ятницюСвято Преображення Господнього. Традиційно цього дня ми освячуємо яблука та інші плоди нового врожаю. Розклад св. Мес – як впродовж тижня: 730, 900 і 1800.

На тиждень, що розпочався, припадають перші четвер, п’ятниця і субота місяця. В ці дні в нашому храмі після св. Мес о 1800 відбуватиметься виставлення Пресвятих Дарів та Євхаристичні молебні: в четвер – про нові покликання до священицького і чернечого життя, в п’ятницю – до Пресвятого Серця Ісуса, в суботу – молебень на честь Пресвятої Діви Марії з Лоретанською літанією. Щиро усіх запрошуємо!

Наміри Святішого Отця для Апостольства молитви на серпень 2021 року:

Молімося за Церкву, щоб вона отримала від Святого Духа благодать і силу реформуватись у світлі Євангелія.

Нехай добрий і милосердний Господь береже усіх Вас та Ваші родини й домівки!

Ми ж, священики київської Кафедральної парафії св. Олександра, щоденно пам’ятаємо про Вас у наших молитвах.