V Неділя Великого Посту – 26 березня 2023 р.

Дорогі брати і сестри! Сьогодні ми проживаємо вже V Неділю Великого Посту, котра також має назву «Judica» («Судна»). У 43-му Псалмі читаємо: «Суди мене, Боже, і розсуди тяжбу мою з народом недобрим. Від людини лукавої і злої визволи мене. Бо Ти — Бог сили моєї» (Пс. 43:1-2). В цьому році, коли час Великого Посту знов нерозривно пов’язаний для усіх нас з випробуванням Війною, ці слова набувають особливого звучання!

Під час Великого Посту в нашому Кафедральному Соборі відбуваються Великопісні (покутні) Богослужіння:

по середах і п’ятницях о 700Хресна Дорога, а після св. Меси, що о 730«Гіркі Жалі»;

кожного буднього дня:
після св. Меси о 900Хресна Дорога, 1730«Гіркі Жалі»; після св. Меси о 1800Хресна Дорога.

В неділі Великого Посту після св. Мес о 1000 та 1400 відправляється молебень «Гіркі Жалі».

На цей тиждень припадає І субота місяця, і в цей день під час Виставлення Пресвятих Дарів перед вечірньою св. Месою (тобто, о 1730) відбудеться молебень до Пресвятої Діви Марії з Лоретанською Літанією.

На цьому тижні (28 березня) в нашій парафії розпочнеться курс «Руах», який буде тривати щовівторка впродовж 12 тижнів. Цей курс не має обмежень за віком і буде цікавим як молоді, так і старшим людям. Контактна інформація для реєстрації і довідок розміщена на стендах при вході до нашого храму.

Від щирого серця запрошуємо на Молитовне нічне чування «З Марією під хрестом», котре відбудеться в нашому Соборі в ніч з п’ятниці (31 березня) на суботу (1 квітня)! Чування розпочнеться о 2200 св. Месою. Потім відбуватимуться Молитва прославлення, чаювання, конференція, Хресна дорога, молитва св. Розарію. Завершиться чування молитвою Утрені. Детальна інформація знаходиться на стендах при вході до Храму.

Наступна неділя буде вже Неділею Страстей Господніх, або ж Пальмовою (Вербною) Неділею. Усі пожертви, зібрані під час св. Мес наступної неділі, будуть скеровані на підтримку нашої Дієцезіальної Вищої Духовної Семінарії.

Звертаємо увагу дітей та батьків, що наступної неділі та у Великодню Неділю в нашій парафії не буде св. Меси для дітей (1130).

Нехай добрий і милосердний Господь береже Вас та Ваші родини!

Ми ж, священники київської Кафедральної парафії св. Олександра, щоденно пам’ятаємо про Вас у наших молитвах.