V Неділя Звичайна – 5 лютого 2023 р.

Дорогі брати і сестри!  Сьогодні – Перша неділя місяця, тому після Божих Служб запрошуємо дітей на спеціальне благословення, а після св. Мес о 1000 і 1400 відбуватиметься коротка адорація Пресвятого Таїнства.

Також сьогодні в нашій парафії відбувається освячення хліба і води на честь спомину св. Агати. Оскільки цей спомин припадає на неділю, то він не відзначається окремо, але обряд освячення відбуватиметься після кожної св. Меси.

На цьому тижні в Літургії згадуємо:

8 лютого, в середу – довільний спомин св. Жозефіни Бакіти, діви. Також на цей день припадає Міжнародний день молитви за жертв торгівлі людьми.

10 лютого, в п’ятницю – спомин св. Схоластики, діви – сестри св. Бенедикта. Особливо огорнімо в цей день нашими молитвами Сестер-Бенедиктинок з Абатства Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії в м. Житомирі.

11 лютого, в суботу – спомин Пресвятої Богородиці з Люрд.

Водночас це є Всесвітній День Хворих, то ж особливо запрошуємо на св. Меси усіх наших парафіян, що потерпають від різних захворювань. Решту заохочуємо допомогти своїм недужим рідним, близьким і знайомим дістатись в цей день до храму. Усім хворим після всіх св. Мес буде вділятись таїнство Єлеопомазання (Таїнство Хворих). Це таїнство призначається для зміцнення важкохворих та для тих, що наближаються до межі життя. Також його можуть прийняти ті, хто готується до операції. Умовою прийняття цього таїнства являється попередня свята Сповідь. Єлеопомазання можна приймати багато разів в життя, й не тільки перед смертю!

Нагадуємо, що в нашій парафії щонеділі після вечірньої св. Меси відбувається «Молитва прославлення». Щиро всіх запрошуємо!

Від середи, 1 лютого, в нашій парафії розпочались передшлюбні катехези, участь у яких є обов’язковою умовою укладання церковного шлюбу. Такий курс триває пів року. Запрошуємо на катехези кожної середи о 1930. Усіх зацікавлених просимо звертатись до о. Віталія Квапіша.

Дорога молоде! Від щирого серця запрошуємо вас на катехези, котрі відбуватимуться кожної неділі перед вечірньою св. Месою! Місце проведення – молодіжний клас.

Нехай добрий і милосердний Господь береже Вас та Ваші родини впродовж усього нового року!

Ми ж, священники київської Кафедральної парафії св. Олександра, щоденно пам’ятаємо про Вас у наших молитвах.