V Неділя Звичайна – 6 лютого 2022 р.

Дорогі брати і сестри! Сьогодні Перша неділя місяця, тому після Божих Служб запрошуємо дітей на спеціальне благословення, а після св. Мес о 1000 і 1400 відбуватиметься коротка адорація Пресвятого Таїнства.

На цьому тижні в Літургії згадуємо:

8 лютого, у вівторок – довільний спомин св. Жозефіни Бакіти, діви.
Також на цей день припадає Міжнародний день молитви за жертв торгівлі людьми.

10 лютого, в четвер – обов’язковий спомин св. Схоластики, діви – сестри св. Бенедикта. Особливо огорнімо в цей день нашими молитвами Сестер-Бенедиктинок з Абатства Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії в м. Житомирі.

11 лютого, в п’ятницю – спомин Пресвятої Богородиці з Люрду.

Водночас це є Всесвітній День Хворих, то ж особливо запрошуємо на св. Меси усіх наших парафіян, що потерпають від різних захворювань. Решту заохочуємо допомогти своїм недужим рідним, близьким і знайомим дістатися цього дня до храму. Усім хворим після всіх св. Мес буде вділятись таїнство Єлеопомазання (Таїнство Хворих). Це таїнство призначається для зміцнення важкохворих та для тих, що наближаються до межі життя. Також його можуть прийняти ті, хто готується до операції. Умовою прийняття цього таїнства є попередня свята Сповідь. Єлеопомазання можна приймати багато разів за життя, й не тільки перед смертю!

Нагадуємо, що наступної неділі, 13 лютого, після вечірньої св. Меси відбудеться наш щомісячний Фатімський молебень до Пресвятої Богородиці. Запрошуймо також на нього наших знайомих та не забуваймо приносити з собою свічки!

Також нагадуємо, що сьогодні, в неділю 6 лютого 2022 р., у нашій парафії після вечірньої св. Меси відбувається показ художнього фільму «Вірити». Початок – приблизно о 1915. Щиро всіх запрошуємо! Вхід – вільний.

Від середи, 9 лютого, у нашій парафії розпочались передшлюбні катехези, участь у яких є обов’язковою умовою укладання церковного шлюбу. Такий курс триває півроку. Запрошуємо на катехези кожної середи о 1930. Усіх зацікавлених просимо звертатись до о. Віталія Квапіша.

Дорога молоде! Від щирого серця запрошуємо вас на катехези, котрі відбуватимуться кожної неділі після вечірньої св. Меси! Місце проведення – молодіжний клас.

Нехай добрий і милосердний Господь береже Вас та Ваші родини!

Ми ж, священики київської Кафедральної парафії св. Олександра, щоденно пам’ятаємо про Вас у наших молитвах!