V Великодня Неділя – 7 травня 2023 р.

Дорогі брати і сестри! Завтра, 8 травня, весь світ, і перш за все – Європа, відзначатиме День пам’яті та примирення. У цьому році ми знову зустрічаємо цей день в умовах страшної війни, що прийшла на наші землі. І тому особливо молімося не тільки за загиблих під час ІІ Світової, але й за тих, хто гине в ці дні, а також просімо Господа про дар Перемоги й миру для нашої Батьківщини!

В Літургії Церкви на цьому тижні згадуємо:

8 травня, в понеділок – спомин св. Станіслава, єпископа і мученика.

Триває місяць травень, котрий в традиції Церкви присвячений особливому вшануванню Пресвятої Богородиці Діви Марії. Зараз ми як ніколи потребуємо молитовного захисту нашої Небесної Матері! В нашій парафії відправлення Травневих Молебнів з Лоретанською Літанією відбувається щодня за таким розкладом:

в будні дні – перед вечірніми Божими Службами (приблизно о 1730),
в неділю – після св. Мес о 1000 та 1400.
Запрошуємо усіх на спільну молитву!

Також на цьому тижні (в суботу, 13 травня) після вечірньої св. Меси в нашому храмі відбудеться Фатімський молебень до Пресвятої Богородиці. Від щирого серця запрошуємо усіх до спільного молитовного вшанування Пресвятої Діви Марії, заохочуємо також запрошувати на нього наших знайомих та не забуваймо приносити з собою свічки!

НЕХАЙ НАШ ВОСКРЕСЛИЙ ГОСПОДЬ І СПАСИТЕЛЬ БЕРЕЖЕ УСІХ ВАС ТА ВАШІ РОДИНИ Й ДОМІВКИ!

Ми ж, священники київської Кафедральної парафії св. Олександра, щоденно пам’ятаємо про Вас у наших молитвах.