Великдень – 17 квітня 2022 р.

Христос Воскрес! Воістину Воскрес! Алілуя! Дорогі парафіяни, від імені усіх священиків, що несуть своє служіння при нашому Кафедральному Соборі, від щирого серця вітаю Вас зі світлим Христовим Воскресінням! Нехай Воскреслий Спаситель, у ці, важкі, трагічні для всіх нас, часи, зміцнить Вашу віру, надію і любов, обдарує міцним здоров’ям, радістю та силою на виконання  нових щоденних завдань!

Завтра (18 квітня), у Великодній Понеділок, св. Меси відбуватимуться за розкладом, встановленим на період дії воєнного стану: о 900 та о 1800 (з трансляцією на каналі і веб-сторінці «Телебачення Віковічного Слова» – EWTN).

Починаючи з понеділка (18.04.2022 р.), запрошуємо усіх на Молитву Розарію за мир в Україні! Ці молитви відбуватимуться щодня перед вечірньою св. Месою, початок – о 1730.

П’ятниця цього тижня буде П’ятницею в Октаві Христового Воскресіння, отже в цей день не буде посту та обмежень на споживання м’ясних страв.

Наступна неділя буде Неділею Божого Милосердя. Як ніколи благаємо ми про Боже Милосердя. Тому заохочуємо усіх до домашньої молитви «Коронка до Божого Милосердя». А в нашому Храмі ми будемо відмовляти Коронку наступної неділі після св. Мес о 1000 і 1400 перед виставленим Найсвятішим Таїнством, перепрошуючи Бога, повного милосердя, за гріхи наші і усього світу, а також благаючи про Перемогу та мир на українській землі!

Нагадуємо про церковну заповідь, що приписує принаймні раз на рік (у Великодній Період) приступати до Таїнства Поєднання (св. сповіді) та Причастя. Наш храм традиційно відкривається щодня ще до ранкової св. Меси (яка о 900) та закривається після вечірньої Євхаристії, тобто приблизно о 1900. Весь цей час священики нашої парафії будуть чергувати та чекати на Вас.

Запрошуємо і заохочуємо скористатись з такої можливості Великодньої святої сповіді!

Також просимо попіклуватися про тих, хто не має можливості самостійно відвідати Храм: щодо питань відвідання священиком таких вірян, просимо звертатись до сакристії.

Нехай воскреслий Господь, Бог миру, береже Вас та Ваші родини!

Ми ж, священики київської Кафедральної парафії св. Олександра, від щирого серця розділяємо з усіма радість Христового Воскресіння та щоденно пам’ятаємо про Вас у наших молитвах!