Великдень – 4 квітня 2021 р.

Христос Воскрес! Воістину Воскрес! Алілуя!
Дорогі парафіяни, від імені усіх священиків, що несуть своє служіння при нашому Кон-кафедральному Соборі, від щирого серця вітаю Вас зі світлим Христовим Воскресінням!
Нехай Воскреслий Спаситель у ці важкі для всіх нас часи зміцнить Вашу віру, надію і любов, обдарує міцним здоров’ям, радістю та силою на виконання нових щоденних завдань!

Завтра (5 квітня), у Великодній Понеділок, св. Меси відбуватимуться за звичайним розкладом:

730 (українською мовою),
900 (польською мовою)
1800 (українською мовою)

П’ятниця цього тижня буде П’ятницею в Октаві Христового Воскресіння, отже в цей день не буде посту та обмежень на споживання м’ясних страв.

Наступна неділя буде Неділею Божого Милосердя. Як ніколи благаємо ми про Боже Милосердя. Тому заохочуємо усіх до домашньої молитви «Коронка до Божого Милосердя». А в нашому Храмі ми будемо відмовляти Коронку наступної неділі після св. Мес о 1000 і 1400 перед виставленим Найсвятішим Таїнством, перепрошуючи Бога, повного милосердя, за гріхи наші і усього світу, а також благаючи про подолання епідемії коронавірусу, котра надалі триває у світі та в Україні.

Нагадуємо про церковну заповідь, що приписує принаймні на рік (у Великодній Період) приступати до Таїнства Поєднання (св. сповіді) та Причастя. Священики нашої парафії будуть чергувати та чекати на Вас в Храмі. До Таїнства Сповіді просимо приходити у захисних масках та зберігати належну відстань між собою!

Наміри Святішого Отця для Апостольства молитви на квітень:

Молімося за тих, хто ризикує життям у боротьбі за фундаментальні права людини – в диктатурах, авторитарних режимах і навіть демократичних суспільствах у кризі.