Великдень – 9 квітня 2023 р.

Христос Воскрес! Воістину Воскрес! Алілуя! Дорогі парафіяни, від імені усіх священників, що несуть своє служіння при нашому Кафедральному Соборі, від щирого серця вітаю Вас зі світлим Христовим Воскресінням! Нехай Воскреслий Спаситель у цей важкий час випробувань зміцнить Вашу віру, надію і любов, обдарує міцним здоров’ям, радістю та силою на виконання нових щоденних завдань!

Завтра (10 квітня), у Великодній Понеділок, св. Меси відбуватимуться за традиційним розкладом: о 730, 900 та о 1800.

П’ятниця цього тижня буде П’ятницею в Октаві Христового Воскресіння, отже в цей день не буде посту та обмежень на споживання м’ясних страв.

Наступна неділя буде Неділею Божого Милосердя. Як ніколи благаємо ми про Боже Милосердя. Тому заохочуємо усіх до домашньої молитви «Коронка до Божого Милосердя». А в нашому Храмі ми будемо відмовляти Коронку наступної неділі після св. Мес о 1000 і 1400 перед виставленим Найсвятішим Таїнством, перепрошуючи Бога, повного милосердя, за гріхи наші й усього світу, а також благаючи про Перемогу та мир на українській землі!

Нагадуємо про церковну заповідь, що приписує принаймні раз на рік (у Великодній Період) приступати до Таїнства Поєднання (св. сповіді) та Причастя.

Наш храм традиційно відчиняється щодня ще до ранкової св. Меси (що о 730) та зачиняється після вечірньої Євхаристії (тобто, вже після 1900). Весь цей час священники нашої парафії будуть чергувати та чекати на Вас.

Запрошуємо і заохочуємо скористатись з такої можливості Великодньої св. сповіді!

Також просимо попіклуватися про тих, хто не має можливості самостійно прийти до Храму: щодо питань душпастирського відвідання священником таких вірян, просимо звертатись до сакристії.

Нагадуємо, що в нашій парафії з 28 березня розпочався курс «Руах». Зустрічі відбуваються щовівторка впродовж 12 тижнів. Цей курс не має обмежень за віком і буде цікавим як молоді, так і старшим людям. Контактна інформація для реєстрації і довідок розміщена на стендах при вході до нашого храму.

НЕХАЙ ВОСКРЕСЛИЙ ГОСПОДЬ, БОГ МИРУ, БЕРЕЖЕ ВАС ТА ВАШІ РОДИНИ!
Ми ж, священники київської Кафедральної парафії св. Олександра, від щирого серця розділяємо з усіма радість Христового Воскресіння та щоденно пам’ятаємо про Вас у наших молитвах!