VІ Неділя Звичайна – 12 лютого 2023 р.

Дорогі брати і сестри!  Нагадуємо, що завтра, в понеділок 13 лютого, після вечірньої св. Меси відбудеться наш щомісячний Фатімський молебень до Пресвятої Богородиці. Щиро всіх запрошуємо та заохочуємо також запрошувати на цей молебень наших рідних, близьких та знайомих! І не забуваймо приносити з собою свічки!

На цьому тижні в Літургії згадуємо:

14 лютого, у вівторокСвято свв. Кирила і Мефодія, Покровителів Європи.

На цьому тижні в нашій парафії відбудеться нічне чування, яке включатиме в себе Адорацію Пресвятих Дарів, св. Месу, Молитву прослави та інші складові, а завершиться молитвою св. Розарію та Утренньою. Початок чування – о 2200 в п’ятницю (17 лютого), завершення – о 600 в суботу (18 лютого). Щиро всіх запрошуємо!

Нагадуємо, що в нашій парафії щонеділі відбувається «Молитва прославлення», яка розпочинається після вечірньої св. Меси, тобто приблизно о 1900. Спільнота «Новий Тавор», котра є організатором цієї молитовної традиції, від щирого серця запрошує усіх до спільного молитовного прославлення Господа!

Від позаминулої середи (1 лютого) в нашій парафії розпочались передшлюбні катехези, участь у яких є обов’язковою умовою укладання церковного шлюбу. Такий курс триває півроку. Запрошуємо на катехези кожної середи о 1930. Усіх зацікавлених просимо звертатись до о. Віталія Квапіша, котрий проводить ці катехези.

Дорога молоде! Від щирого серця запрошуємо вас на катехези, котрі відбуватимуться кожної неділі перед вечірньою св. Месою! Місце проведення –  молодіжний клас.

Нехай добрий і милосердний Господь береже Вас та Ваші родини впродовж усього нового року!

Ми ж, священники київської Кафедральної парафії св. Олександра, щоденно пам’ятаємо про Вас у наших молитвах.