VI Неділя Звичайна – 14 лютого 2021 р.

Дорогі брати і сестри!

За кілька днів, вже найближчої середи, Свята Церква входить в період Великого Посту. Нагадуємо, що Великий Піст є особливим часом навернення, покаяння, милостині та зосередження і молитви. В цей період утримуємось від гучних забав. Крім того під час Посту Церква заохочує своїх вірних також до різного роду особистих постанов, що носять аскетичний характер.

17 лютого – Попільна Середа, що розпочинає Великий Піст.

В цей день є обов’язок суворого посту. Утримуватись від м’яса зобов’язані вірні, що досягли 14 років, натомість обов’язок суворого посту зобов’язує вірних від 18 до 60 року життя, які не мають медичних протипоказань.

Під час Великого Посту в нашій парафії відправлятимуться наступні покутні Богослужіння:

в будні дні:

700 – Хресна Дорога; після св. Меси о 730 – Гіркі Жалі;

1730 – Гіркі Жалі; після св. Меси о 1800 – Хресна Дорога;

кожної п’ятниці впродовж Великого Посту

після св. Меси о 900 – Хресна Дорога;

кожної суботи впродовж Великого Посту

після св. Меси о 900 – Хресна Дорога для дітей.

В неділі Великого Посту після св. Мес о 1000 та 1400 відправлятиметься молебень «Гіркі Жалі».

Нагадуємо, що за побожну участь у Богослужінні Хресної Дороги можна отримати повний відпуст за звичайних умов.

Відсьогодні, неділі 14 лютого 2021 року, в нашій парафії розпочинаються катехези, що готують до прийняття Таїнства Миропомазання. На ці катехези запрошуємо тих дорослих, яких було охрещено у Римо-Католицькій Церкві, але вони ще не приступили до другого таїнства християнського воцерковлення – Миропомазання. Зустрічі будуть проходити щонеділі в «Назаретанському будиночку» о 1515. Просимо усіх зацікавлених звертатись до с. Ірини.

Крім того нагадуємо та особливо, звертаємо увагу дітей та їхніх батьків, що так само відсьогодні (неділі, 14 лютого) ми знову запроваджуємо в нашій парафії св. Меси за участі дітей. Запрошуємо щонеділі на 1130!

Дякуємо Доброчинцям та Жертводавцям, усім, хто підтримує нашу Святиню, зокрема ремонтні роботи, своїми пожертвами! Водночас, дуже просимо про подальшу молитовну та посильну матеріальну підтримку і допомогу у нашій спільній справі.

Нехай добрий і милосердний Господь береже Вас та Ваші родини!

Ми ж, священики київської Кон-кафедральної парафії св. Олександра, щоденно пам’ятаємо про Вас у наших молитвах!