VІ Великодня Неділя – 14 травня 2023 р.

Дорогі брати і сестри! Традиційно в більшості країн світу (в т.ч. і в Україні) в другу неділю травня, тобто сьогодні, відзначається Всесвітній День Матері. Тож сьогодні під час усіх св. Мес також молимося за наших матерів: про Боже благословення для живих і вічну винагороду в Небі для тих, що вже відійшли до вічності.

А впродовж цього тижня, від понеділка до середи, під час травневих молебнів будемо особливо молитись про добрий врожай, а також за ті регіони світу, де панує голод. Принагідно нагадуємо, що в нашій парафії відправлення Травневих Молебнів з Лоретанською Літанією відбувається: в будні дні – перед вечірніми Божими Службами (приблизно о 1730), а в неділю – після св. Мес о 1000 та 1400.

На цьому тижні св. Церква відзначає:

18 травня, в четвер – УРОЧИСТІСТЬ ВОЗНЕСІННЯ ГОСПОДНЬОГО. В цей день св. Меси відправлятимуться о 730, 1000, 1300 і 1800.

Цієї п’ятниці (19.05.2023 р.) розпочинається Новенна до Святого Духа з нагоди прийдешньої Урочистості Зіслання Святого Духа, яка цьогоріч припадає на 28 травня. В нашому храмі цю Новенну будемо відмовляти після усіх св. Мес.

Наступної неділі (21 травня 2023 р.) в нашій парафії, під час св. Меси о 1000, відбудеться Урочистість Першого Причастя дітей, які пройшли відповідну катехитичну підготовку. Молімося за цих дітей, за їхніх батьків та катехетів, щоб Господь, якого вони вперше приймуть за тиждень під видом Хліба і Вина, супроводжував їх на всіх дорогах життя!

Звертаємо Вашу увагу, що з огляду на цю урочисту подію, св. Меси о 1230 наступної неділі не буде!

А в Урочистість Зіслання Святого Духа (28 травня 2023 р.), так само під час св. Меси о 1000, група підготовлених кандидатів прийме друге Таїнство Християнського Воцерковлення – Миропомазання (Конфірмації).

Також вже зараз інформуємо і запрошуємо на концерт Хору «Inspiratum», котрий відбудеться в нашому Соборі 31 травня 2023 р. Деталі буде оголошено пізніше, зокрема – на інформаційних стендах при вході до Храму.

НЕХАЙ НАШ ВОСКРЕСЛИЙ ГОСПОДЬ І СПАСИТЕЛЬ БЕРЕЖЕ УСІХ ВАС ТА ВАШІ РОДИНИ Й ДОМІВКИ!

Ми ж, священники київської Кафедральної парафії св. Олександра, щоденно пам’ятаємо про Вас у наших молитвах.