VІ Великодня Неділя – 22 травня 2022 р.

Дорогі брати і сестри! Сьогодні ми проживаємо вже VI Великодню Неділю. Впродовж цього тижня, від понеділку до середи, під час травневих молебнів будемо особливо молитись про добрий врожай, а також за ті регіони світу, де панує голод. Принагідно нагадуємо, що в нашій парафії відправлення Травневих Молебнів з Лоретанською Літанією відбувається щодня за таким розкладом:

в будні дні – перед вечірніми Божими Службами (приблизно о 1730),
в неділю – після св. Мес о 1000 та 1400.

Запрошуємо усіх на спільну молитву!

Всі ми бачимо і розуміємо, що Війна, яка вирує на наших землях, не лишає великих шансів на добрий і щедрий врожай. Але маймо надію на Боже милосердя та просімо про благословення для наших землеробів, нашої землі, нашої Батьківщини!

На цьому тижні св. Церква відзначає:

26 травня, в четвер – УРОЧИСТІСТЬ ВОЗНЕСІННЯ ГОСПОДНЬОГО. В цей день св. Меси відправлятимуться о 1000, 1300 і 1800.

Цієї п’ятниці (27.05.2022 р.) розпочинається Новенна до Святого Духа з нагоди прийдешньої Урочистості Зіслання Святого Духа, котра в цьому році припадає на 5 червня. В нашому храмі цю Новенну будемо відмовляти після усіх св. Мес. Але також заохочуємо до приватної відправи цієї Новенни особисто та у родинному колі!

З нагоди Всеукраїнського дня дитини в київській парафії св. Миколая в середу 1 червня відбудеться молитва з дітьми і за дітей, покалічених та загиблих під час війни. Парафія запрошує на 1800. Службу очолить єпископ Віталій Кривицький – Ординарій нашої Дієцезії.

Водночас, 1 червня 2022 року – це день, коли згідно з меморандумом держава має офіційно передати храм св. Миколая у постійне користування парафії. Щиро всіх запрошуємо взяти участь у спільній молитві у середу, 1 червня, о 1800, у храмі св. Миколая в м. Києві (вул. Велика Васильківська, 75).

Нехай наш воскреслий Господь і Спаситель береже усіх Вас та Ваші родини й домівки!

Ми ж, священики київської Кафедральної парафії св. Олександра, щоденно пам’ятаємо про Вас у наших молитвах.