VІІ Неділя Звичайна – 19 лютого 2023 р.

Дорогі брати і сестри! За кілька днів, вже найближчої середи, Свята Церква входить в період Великого Посту. Нагадуємо, що Великий Піст є особливим часом навернення, покаяння, милостині та зосередження і молитви. В цей період утримуємось від гучних забав. Крім того під час Посту Церква заохочує своїх вірних також до різного роду особистих постанов, що носять аскетичний характер.

22 лютого – Попільна Середа, що розпочинає Великий Піст.
В цей день св. Меси відбуватимуться о 730, 1000, 1300 та 1800. Також нагадуємо, що в Попільну Середу є обов’язок суворого посту. Утримуватись від м’яса зобов’язані вірні, що досягли 14 років, а обов’язок суворого посту зобов’язує вірних від 18 до 60 року життя, які не мають медичних протипоказань.

Під час Великого Посту в нашій парафії відправлятимуться покутні Богослужіння. Станом на сьогодні заплановано, що в будні дні відбуватимуться:

1730 – Гіркі Жалі; після св. Меси о 1800 – Хресна Дорога.

В неділі Великого Посту після св. Мес о 1000 та 1400 відправлятиметься молебень «Гіркі Жалі». Нагадуємо, що за побожну участь у Богослужінні Хресної Дороги можна отримати повний відпуст за звичайних умов.

Від сьогодні, неділі 19 лютого 2023 року, в нашій парафії розпочинаються катехези, що готують до прийняття Таїнства Миропомазання. На ці катехези запрошуємо тих дорослих, котрих було охрещено у Римо-Католицькій Церкві, але вони ще не приступили до другого таїнства християнського воцерковлення – Миропомазання. Зустрічі будуть проходити щонеділі в «Назаретанському будиночку» о 1515.

Нехай добрий і милосердний Господь береже Вас та Ваші родини!

Ми ж, священники київської Кафедральної парафії св. Олександра, щоденно пам’ятаємо про Вас у наших молитвах.