VІI Неділя Звичайна – 20 лютого 2022 р.

Дорогі брати і сестри! Інформуємо усіх зацікавлених, що наступної неділі, 27 лютого, в нашій парафії розпочнеться підготовка до прийняття Таїнства Миропомазання для осіб, котрі були охрещені  в Католицькій Церкві, але ще не приступили до цього другого Таїнства християнського воцерковлення. Запрошуємо на підготовчі катехези щонеділі о 1515 в приміщенні Назаретанського будиночку!

На цьому тижні в Літургії згадуємо:

22 лютого, у вівторокСвято ПРЕСТОЛУ СВЯТОГО АПОСТОЛА ПЕТРА.

23 лютого, в середу – спомин св. Полікарпа, єпископа і мученика.

Нагадуємо, що в нашій парафії щонеділі відбувається «Молитва прославлення», яка розпочинається після вечірньої св. Меси, тобто приблизно о 1900. Спільнота «Новий Тавор», котра є організатором цієї молитовної традиції, від щирого серця запрошує усіх до спільного молитовного прославлення Господа!

Від позаминулої середи, 9 лютого, в нашій парафії розпочались передшлюбні катехези, участь у яких є обов’язковою умовою укладання церковного шлюбу. Такий підготовчий курс триває півроку. На цьому тижні ще можна долучитись до передшлюбної духовної підготовки! Тому запрошуємо на катехези кожної середи о 1930. Усіх зацікавлених просимо звертатись до о. Віталія Квапіша, котрий проводить ці заняття.

Дорогі брати і сестри! З минулого вівторка, 15 березня, в нашій парафії розпочався курс Руах – чудовий курс для християнського зростання, відкриття правди про Бога і про самих себе в Ньому. Попередній такий курс залишав чудові спогади у всіх його учасників і ставав для них поштовхом для зміни життя, його наповнення Божою присутністю. Якщо Ви готові до цього кроку, то Руах – саме для вас. Курс проходитиме щовівторка після вечірньої св. Меси (тобто, приблизно о 1915) в приміщенні храму.

Дорога молоде! Від щирого серця запрошуємо вас на катехези, котрі відбуватимуться кожної неділі після вечірньої св. Меси! Місце проведення –  молодіжний клас.

Нехай добрий і милосердний Господь береже Вас та Ваші родини!

Ми ж, священики київської Кафедральної парафії св. Олександра, щоденно пам’ятаємо про Вас у наших молитвах!