VІI Великодня Неділя – 21 травня 2023 р.

Дорогі брати і сестри! Сьогодні в нашій парафії під час св. Меси о 1000 відбудеться Урочистість І Причастя. Група дітей, котрі пройшли відповідну катехитичну підготовку та приступили до таїнства св. Сповіді, вперше приймають до свого серця Христа у Пресвятих Дарах. Молімося за цих дітей, за їхніх батьків, за катехитів, щоб Воскреслий Господь, присутній серед нас під видом Хліба і Вина, завжди супроводжував і зміцнював їх на всіх дорогах земного життя!

Також нагадуємо самим дітям-першопричасникам та їхнім батькам, що відзавтра (з понеділка) і до середи для них триватиме Білий Тиждень, впродовж якого вони будуть щодня відвідувати св. Месу та приступати до Св. Причастя!

Триває місяць травень, котрий в традиції Церкви особливо присвячений вшануванню Пресвятої Діви Марії. Нагадуємо, що в нашій парафії Травневі Молебні з Лоретанською Літанією відбуваються щодня за таким розкладом:

в будні дні – перед вечірніми Божими Службами (приблизно о 1730),
в неділю – після св. Мес о 1000 та 1400.
Запрошуємо усіх на спільну молитву!

Триває Новенна до Святого Духа, з нагоди прийдешньої Урочистості Зіслання Святого Духа. В нашому храмі цю Новенну відмовляємо після усіх св. Мес, але також заохочуємо до її приватної відправи у власних домівках!

Наступна неділя буде вже УРОЧИСТІСТЮ ЗІСЛАННЯ СВЯТОГО ДУХА, котра завершує Великодній період.

В цей день в нашому Соборі група вірних, які були охрещені в Католицькій Церкві, досягли відповідного віку та пройшли належну катехетичну підготовку, приймуть друге Таїнство Християнського Воцерковлення – Миропомазання (Конфірмацію). Урочистість відбудеться під час св. Меси о 1000. Заохочуємо усіх до молитви за кандидатів про потрібні благодаті та Дари Св. Духа!

На цьому тижні св. Церква відзначає:

22 травня, в понеділок – довільний спомин св. Рити Кашійської, монахині;

26 травня, в п’ятницю – спомин св. Филипа Нері, пресвітера.

НЕХАЙ НАШ ВОСКРЕСЛИЙ ГОСПОДЬ І СПАСИТЕЛЬ БЕРЕЖЕ УСІХ ВАС ТА ВАШІ РОДИНИ Й ДОМІВКИ!

Ми ж, священники київської Кафедральної парафії св. Олександра, щоденно пам’ятаємо про Вас у наших молитвах.