VІІ Великодня Неділя – 29 травня 2022 р.

Дорогі брати й сестри! На цьому тижні, в середу, розпочинається місяць червень, котрий особливо присвячений вшануванню Пресвятого Серця Ісуса. В нашій парафії Молебні з Літанією до Серця Ісуса відбуватимуться в будні дні перед вечірніми Божими Службами (приблизно о 1730), а в неділю – після св. Мес о 1000 та 1400. Запрошуємо усіх на спільну молитву!

На цьому тижні св. Церква відзначає:

31 травня, у вівторокСВЯТО ВІДВІДИН ПРЕСВЯТОЇ ДІВИ МАРІЇ;

1 червня, в середу – спомин св. Юстина, мученика;

3 червня, в п’ятницю – спомин св. Карла Лванги і сподвижників, мучеників;

На тиждень, що розпочався, припадають перші четвер, п’ятниця і субота місяця. В ці дні в нашому храмі о 1730 відбуватиметься виставлення Пресвятих Дарів та Євхаристичні молебні. Щиро запрошуємо!

Триває Новенна до Святого Духа, з нагоди прийдешньої Урочистості Зіслання Святого Духа. В нашому храмі цю Новенну відмовляємо після усіх св. Мес, але також заохочуємо до її приватної відправи у власних домівках!

Наступна неділя буде вже УРОЧИСТІСТЮ ЗІСЛАННЯ СВЯТОГО ДУХА, котра завершує Великодній період.

Також звертаємо Вашу увагу, що наступної неділі (5 червня) в нашому Соборі о 1000 та 1800 свої Приміційні св. Меси відправить неопресвітер о. Антон Пантус. Запрошуємо усіх підтримати нового душпастиря нашої Дієцезії своїми молитвами та отримати спеціальне Приміційне благословення!

З нагоди Всеукраїнського дня дитини в київській парафії св. Миколая в середу 1 червня відбудеться молитва з дітьми і за дітей, покалічених та загиблих під час війни. Парафія запрошує на 1800. Службу очолить єпископ Віталій Кривицький – Ординарій нашої Дієцезії.

Водночас, 1 червня 2022 року – це день, коли згідно з меморандумом держава має офіційно передати храм св. Миколая у постійне користування парафії. Щиро всіх запрошуємо взяти участь у спільній молитві у середу, 1 червня, о 1800, у храмі св. Миколая в м. Києві (вул. Велика Васильківська, 75).

Наміри Святішого Отця для Апостольства молитви на червень:

Молімося за християнські сім’ї всього світу, щоб завдяки конкретним крокам вони жили безкорисливістю любові та святістю на щодень.

НЕХАЙ НАШ ВОСКРЕСЛИЙ ГОСПОДЬ І СПАСИТЕЛЬ БЕРЕЖЕ УСІХ ВАС ТА ВАШІ РОДИНИ Й ДОМІВКИ!

Ми ж, священики київської Кафедральної парафії св. Олександра, щоденно пам’ятаємо про Вас у наших молитвах.