VІII Неділя Звичайна – 27 лютого 2022 р.

Дорогі брати і сестри! З огляду на сьогоднішню складну ситуацію та запровадження військового стану в Україні, передусім заохочую усіх молитися про мир в нашій державі. Двері нашого храму в цей час відкриті для усіх, але зважаючи на комендантську годину, котра зобов’язує від 17:00 26.02.22 до 08:00 28.02.2022 (понеділка), розклад Богослужінь буде наступним:

В будні дні Служба Божа о 9:00 для усіх бажаючих та о 18:00 – Служба Божа буде транслюватися Католицьким телебаченням EWTN (за зачиненими дверима).

Наступної неділі розклад Богослужінь наступний: о 10:00, 12:30, 14:00.

Вже найближчої середи, Свята Церква входить в період Великого Посту. Нагадуємо, що Великий Піст є особливим часом навернення, покаяння, милостині та зосередження і молитви. В цей період утримуємось від гучних забав. Крім того під час Посту Церква заохочує своїх вірних також до різного роду особистих постановлень, що носять аскетичний характер.

2 березня – Попільна Середа, що розпочинає Великий Піст.

В цей день є обов’язок суворого посту. Утримуватись від м’яса зобов’язані вірні, що досягли 14 років, натомість обов’язок суворого посту зобов’язує вірних від 18 до 60 року життя, які не мають медичних протипоказань. Також в цей день Папа Франциск оголосив в Католицькій Церкві Всесвітній день посту за мир в Україні.

Під час Великого Посту в нашій парафії відправлятимуться наступні покутні Богослужіння.

Будні дні: після Святої Меси о 9:00Хресна Дорога. О 17:00 – Виставлення Пресвятих Дарів, Гіркі Жалі, розарій. Після Святої Меси о 18:00Хресна Дорога.

В Неділі Великого Посту після Святих Мес о 10:00, 12:30 та о 14:00 відправлятиметься молебень Гіркі Жалі.

Щодо змін Богослужінь слідкуйте на інтернет-ресурсах, інтернет-сторінці парафії та на Facebook-сторінці парафії.

Нехай Добрий і Милосердний Господь береже Вас та Ваші родини.
Ми, священики кафедральної парафії святого Олександра, щоденно пам’ятаємо про Вас у своїх молитвах.