XІII Неділя Звичайна – 26 червня 2022 р.

Дорогі брати і сестри! Нагадуємо, що минають останні дні червня – місяця, котрий в традиції Церкви присвячений особливому вшануванню Пресвятого Серця Ісуса. В нашій парафії Червневі Молебні з Літанією до Серця Ісуса ще триватимуть від понеділка по четвер включно перед вечірніми Божими Службами (приблизно о 1730), а сьогодні (в неділю) – після св. Мес о 1000 та 1400.

На цьому тижні св. Церква відзначає:

28 червня, у вівторок – обов’язковий спомин св. Іринея, єпископа і мученика.

Також 28 червня є Днем Конституції України, і цього дня ми особливо молитимемося за нашу Вітчизну – за Україну, за такий бажаний дар миру!

29 червня, в середу – УРОЧИСТІСТЬ СВЯТИХ АПОСТОЛІВ ПЕТРА І ПАВЛА
В цей день св Меси відправлятимуться о 900 та 1800. Усі пожертви, зібрані під час цих Божих Служб, буде скеровано на Апостольський Престол.

Також в цей день можна отримати повний відпуст за використання девоціоналій, освячених Папою Римським або єпископом. Для цього треба відмовити «Отче наш», «Радуйся, Маріє», «Вірую».

На цей тиждень припадають дні нашої духовної віднови – перші п’ятниця і субота місяця. В ці дні перед вечірніми св. Месами (тобто, о 1730) відбуватиметься виставлення Пресвятого Таїнства та відповідні молитви: в п’ятницю – до Пресвятого Серця Ісуса, в суботу – марійний молебень з Лоретанською Літанією.

Наміри Святішого Отця для Апостольства молитви на липень:

Молімося за літніх людей, що представляють корені й пам’ять народу, щоб їхній досвід і мудрість допомагали молодшим дивитися в майбутнє з надією та відповідальністю.

Нехай добрий і милосердний Господь береже усіх Вас та Ваші родини й домівки!

Ми ж, священики київської Кафедральної парафії св. Олександра, щоденно пам’ятаємо про Вас у наших молитвах.