XІХ Неділя Звичайна – 7 серпня 2022 р.

Дорогі брати і сестри! Сьогодні – І Неділя місяця. Після св. Мес о 1000 та 1400 відбуватиметься Адорація Христа у Пресвятих Дарах, а на завершення Божих Служб – урочисте благословення дітей.

На цьому тижні св. Церква відзначає:

8 серпня, в понеділок – спомин св. Домініка, пресвітера;

9 серпня, у вівтороксвято св. Терези Бенедикти від Хреста (Едіти Штайн), діви і мучениці, Покровительки Європи;

10 серпня, в середусвято св. Лаврентія, диякона і мученика;

11 серпня, в четвер – спомин св. Клари, діви.

Цієї суботи, 13 серпня, після вечірньої св. Меси відбудеться щомісячний Фатимський молебень до Пресвятої Богородиці. Від щирого серця запрошуємо усіх до спільного молитовного вшанування Пречистої Діви Марії! Заохочуємо також запрошувати на нього наших знайомих та не забуваймо приносити з собою свічки!

Нагадуємо, що в нашій парафії відновлено практику щонедільної «Молитви прославлення», котра відбувається після вечірньої св. Меси, тобто приблизно о 1900. Спільнота «Новий Тавор» від щирого серця запрошує усіх до спільного молитовного прославлення Господа!

А наступної неділі, 14 серпня, в рамках «Молитви прослави» (тобто, після вечірньої св. Меси) також відбудеться Вечір Поезії. Заохочуємо усіх долучитись до цього заходу та почути чудове виконання поеми Тараса Шевченка «Марія».

Також нагадуємо, що в нашій парафії тривають передшлюбні катехези, участь у яких є обов’язковою умовою укладання церковного шлюбу. Такий курс триває півроку. Катехези відбуваються по середах о 1930. Ще є можливість долучитись до цього циклу катехез, тому усіх зацікавлених просимо звертатись до о. Віталія Квапіша.

Нехай добрий і милосердний Господь береже усіх Вас та Ваші родини й домівки!

Ми ж, священики київської Кафедральної парафії св. Олександра, щоденно пам’ятаємо про Вас у наших молитвах.