XІV Неділя Звичайна – 3 липня 2022 р.

Дорогі брати і сестри! Ми розпочали місяць липень, котрий в традиції Церкви присвячений вшануванню Найдорожчої Крові Христа. У зв’язку з цим, кожного буднього дня перед вечірньою св. Месою (приблизно о 1730), а в неділю – після св. Мес о 1000 та 1400, ми будемо відмовляти Літанію до Найдорожчої Крові Христа. Також заохочуємо усіх долучитись до липневого молебню приватно: вдома, в родинному колі!

Сьогодні – перша Неділя місяця. Після св. Мес о 1000 та 1400 відбуватиметься Адорація Христа у Пресвятих Дарах.

На цей тиждень припадає перший четвер місяця, тому перед вечірньою св. Месою (близько 1730) відбудеться Виставлення Пресвятих Дарів та молебень про нові покликання до священства і чернечого життя. Запрошуємо до спільної молитви!

В нашій парафії відновлено практику щонедільної «Молитви прославлення», котра відбуватиметься після вечірньої св. Меси, тобто приблизно о 1900. Вже відсьогодні (неділя, 3 липня 2022 р.) Спільнота «Новий Тавор», котра є організатором цієї молитовної традиції, від щирого серця запрошує усіх до спільного молитовного прославлення Господа!

Від середи, 13 липня, в нашій парафії наново розпочинаються передшлюбні катехези, участь у яких є обов’язковою умовою укладання церковного шлюбу. Такий курс триває півроку. Катехези відбуватимуться кожної середи о 1930. Усіх зацікавлених просимо звертатись до о. Віталія Квапіша, котрий провадитиме ці катехези.

Наміри Святішого Отця для Апостольства молитви на липень 2022 року:

Молімося за літніх людей, що представляють корені й пам’ять народу, щоб їхній досвід і мудрість допомагали молодшим дивитися в майбутнє з надією та відповідальністю.

Нехай добрий і милосердний Господь береже усіх Вас та Ваші родини й домівки!

Ми ж, священики київської Кафедральної парафії св. Олександра, щоденно пам’ятаємо про Вас у наших молитвах.