ХXIX неділя звичайна – 17 жовтня 2021 р.

Дорогі брати і сестри!
Триває місяць жовтень – місяць Святого Розарію. В нашому Соборі ми відмовляємо св. Розарій в будні дні після ранкової (о 730) та вечірньої (о 1800) святих Мес, а в неділю – після св. Мес о 1000 та 1400. Заохочуємо усіх до спільної молитви!

Водночас, тих, хто не може прийти до храму, закликаємо молитись Розарій вдома, у родинному колі.

В Літургії Церкви на цьому тижні згадуємо:

18 жовтня, в понеділоксвято св. Луки, Євангеліста
Св. Меси цього дня відправлятимуться о 730, 900 та 1800.

22 жовтня, в п’ятницю – довільний спомин св. Йоана Павла ІІ, Папи.

23 жовтня, в суботу – спомин св. Йосифа Більчевського, єпископа.

На цьому тижні, у вівторок, 19 жовтня, в нашому Соборі відбудеться концерт польського творчого колективу «WROCŁAW BAROQUE ENSEMBLE». Цей ансамбль спеціалізується в історично-поінформованому виконавстві, концентруючись на відкритті маловідомого репертуару Центральної Європи. Насамперед виконує музику польського ренесансу та бароко, від камерних композицій до ораторій та кантат. Від щирого серця запрошуємо на цей цікавий та змістовний концерт! Початок о 1930.

Нагадуємо, що в нашій парафії триває міжконфесійний християнський курс «Альфа». Цей курс розпочався ще 4 жовтня і загалом триватиме впродовж 12-ти тижнів. Зустрічі в нашому Храмі відбуваються щопонеділка, початок – о 1900. Запрошуємо усіх, хто хотів б поглибити свою віру і по-новому пережити зустріч з Живим Богом!

Наближається місяць листопад, котрий в традиції Церкви особливо присвячений молитовній пам’яті про померлих. Вже зараз можна приносити до сакристії записки з іменами наших померлих рідних і близьких, за котрих впродовж усього листопада буде відправлятись св. Меса. Дуже просимо вписувати імена померлих розбірливим почерком!

Також заохочуємо усіх вже зараз, в очікуванні прийдешніх задушних днів, попіклуватись про прибирання та впорядкування могил наших рідних і близьких, а також тих занедбаних могил, що їх багато на наших кладовищах, й що ними ніхто не опікується!

Нехай добрий і милосердний Господь береже Вас та Ваші родини!

Ми ж, священики київської Кафедральної парафії св. Олександра, щоденно пам’ятаємо про Вас у наших молитвах.