XХ Неділя Звичайна – 14 серпня 2022 р.

Дорогі брати і сестри! Завтра, 15 серпня, в понеділок Церква відзначатиме УРОЧИСТІСТЬ ВНЕБОВЗЯТТЯ ПРЕСВЯТОЇ ДІВИ МАРІЇ. Святі Меси будуть відправлятися за розкладом: о 900 (укр.), 1400 (пол.) та 1800 (укр.).
Після св. Мес, на спомин того факту, що Марію було взято на Небо з душею і тілом, а також на знак подяки за цьогорічний врожай, відбудеться освячення квітів, трав та збіжжя.

Пожертви, зібрані в цей день під час Божих Служб, будуть скеровані на утримання нашої Вищої Духовної Семінарії Пресвятого Серця Ісуса у смт Ворзель, що під Києвом. Під час ворожої окупації Ворзеля наша Семінарія зазнала наруги й руйнувань, тому будь-яка Ваша підтримка дуже важлива та цінна. Тож, заздалегідь щиро усім дякуємо за жертовність!

На цьому тижні св. Церква відзначає:

17 серпня, у вівторокдовільний спомин св. Гіацинта (св. Яцека Одровонжа, «Апостола Півночі», «Апостола Слов’ян»), пресвітера, покровителя Києва;

20 серпня, в п’ятницю – обов’язковий спомин св. Бернарда, абата і Вчителя Церкви.

Нагадуємо, що в нашій парафії відновлено практику щонедільної «Молитви прославлення», котра відбувається після вечірньої св. Меси, тобто приблизно о 1900.
А сьогодні, 14 серпня, в рамках «Молитви прославлення» також відбудеться Вечір Поезії. Заохочуємо усіх долучитись до цього заходу та почути чудове виконання поеми Тараса Шевченка «Марія».

Також нагадуємо, що в нашій парафії тривають передшлюбні катехези, участь у яких є обов’язковою умовою укладання церковного шлюбу. Такий курс триває пів року. Катехези відбуваються по середах о 1930. Ще є можливість долучитись до цього циклу катехез, тому усіх зацікавлених просимо звертатись до о. Віталія Квапіша.

Нехай добрий і милосердний Господь береже усіх Вас та Ваші родини й домівки!

Ми ж, священики київської Кафедральної парафії св. Олександра, щоденно пам’ятаємо про Вас у наших молитвах.