XХІ Неділя Звичайна – 21 серпня 2022 р.

На цьому тижні св. Церква відзначає:

22 серпня, в понеділок – спомин Пресвятої Діви Марії Цариці;

24 серпня, в середуСвято Св. Варфоломія, апостола.

Також в цей день ми відзначаємо ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ.

У цьому році ми відзначаємо вже ХХХІ річницю відновлення незалежності нашої Батьківщини. Відзначаємо на тлі нових небувалих випробувань: повномасштабної війни, гарячих боїв на Півдні і Сході нашої країни, бомбардувань і обстрілів мирних міст, численних жертв серед захисників України та цивільного населення!

Тож у цей день особливо молімося за нашу Вітчизну, за дар миру й Перемоги, за благодать злагоди, мудрості і витривалості для українського народу!
Водночас, оскільки в ці дні є дуже велика ймовірність провокацій з боку військ країни-агресора, закликаємо всіх не легковажити небезпеку, спричинену війною, і не нехтувати сигналами повітряної тривоги та іншими рекомендаціями цивільної та військової влади!

27 серпня, в суботу –спомин св. Моніки (матері св. Августина).

Нагадуємо, що в нашій парафії кожної неділі після вечірньої св. Меси (тобто приблизно о 1900) відбувається «Молитви прославлення», котру провадить Спільнота «Новий Тавор». Запрошуємо усіх від щирого серця!

Також нагадуємо, що в нашій парафії тривають передшлюбні катехези, участь у яких є обов’язковою умовою укладання церковного шлюбу. Такий курс триває півроку. Катехези відбуваються по середах о 1930. Ще є можливість долучитись до цього циклу катехез, тому усіх зацікавлених просимо звертатись до о. Віталія Квапіша.

Нехай добрий і милосердний Господь береже усіх Вас та Ваші родини й домівки!

Ми ж, священики київської Кафедральної парафії св. Олександра, щоденно пам’ятаємо про Вас у наших молитвах.