XХIІ Неділя Звичайна – 28 серпня 2022 р.

На цьому тижні в Літургії Церкви згадуємо:

28 серпня, в понеділок – спомин Мучеництва св. Йоана Хрестителя;

30 серпня, у вівторокУРОЧИСТІСТЬ ОСВЯЧЕННЯ НАШОГО ХРАМУ.

Прагнемо поєднатись у спільній вдячності до тих, що збудували нашу святиню, потім боролись за її повернення після років радянської розрухи, а також за усіх тих, хто підтримував і надалі підтримує її реставрацію та ремонтні роботи. Запрошуємо на урочисту св. Месу о 1800!

3 вересня, в суботу – спомин св. Григорія Великого, Папи і Вчителя Церкви.

Також в суботу 3 вересня ми відзначатимемо День Спомину Тих, котрі страждали за віру у ХХ сторіччі. Цього дня будемо дякувати Богові за свідоцтво їхньої віри, тієї віри, котру всупереч переслідуванням, розстрілам, сибірським засланням передали молодому поколінню. Тож запрошуємо усіх на св. Месу о 1800, після якої відбудеться Виставлення Пресвятих Дарів та годинна Адорація (приблизно до 2000)!

На цей тиждень припадають дні нашого духовного відновлення: перші четвер, п’ятниця і субота місяця. У ці дні після вечірніх св. Мес відбуватиметься виставлення Пресвятого Таїнства та відповідні молебні (про покликання до священства і монашого життя, до Пресвятого Серця Ісуса, на винагородження Непорочному Серцю Пресвятої Діви Марії). До таїнства Поєднання (сповіді) можна приступати під час кожної св. Меси.

Звертаємо увагу дітей і батьків, що з наступної неділі (4 вересня) в нашій парафії після літніх канікул знову відправлятимуться св. Меси за участю дітей. Щиро запрошуємо кожної неділі на 1130! А наступної неділі, з нагоди початку навчального року, під час цієї св. Меси відбудеться освячення підручників та шкільного приладдя і благословення учнів та студентів.

Крім того нагадуємо, що в нашій парафії також розпочинається навчальний (катехетичний) рік. І для остаточного формування розкладу майбутніх занять ми потребуємо більше інформації про кількість і вік дітей та молоді, що наразі перебувають в Києві. Тому переконливо просимо батьків і дітей наступної неділі (04.09.22 р.) після св. Меси об 1130 підійти до наших сестер, щоб спільно вирішити ці організаційні питання!

Дорогі парафіяни! Ми поступово повертаємось до нормального розкладу недільних св. Мес. Як зазначалось вище, з наступної неділі ми відновлюємо св. Меси для дітей (1130), але також і ще одну недільну св. Месу – о 1630 (українською мовою). Щиро всіх запрошуємо!

Наміри Святішого Отця для Апостольства молитви на вересень 2022 року:

Молімося, щоби смертна кара, яка зазіхає на недоторканність та гідність людської особи, була скасована в законодавстві усіх країн світу.

Нехай добрий і милосердний Господь береже усіх Вас та Ваші родини й домівки!

Ми ж, священики київської Кафедральної парафії св. Олександра, щоденно пам’ятаємо про Вас у наших молитвах.