XХIІІ Неділя Звичайна – 4 вересня 2022 р.

Дорогі брати і сестри!
Сьогодні – І Неділя місяця. Після св. Мес о 1000 та 1400 відбуватиметься Адорація Христа у Пресвятих Дарах.

З нагоди початку навчального року, після св. Меси об 1130 відбудеться освячення підручників та шкільного приладдя і благословення учнів та студентів.

Принагідно звертаємо увагу дітей і батьків, що відсьогодні (4 вересня) в нашій парафії після літніх канікул знову відправлятимуться св. Меси за участю дітей. Щиро запрошуємо кожної неділі на 1130!

Також нагадуємо, що з цієї неділі ми відновлюємо в нашому розкладі ще одну недільну св. Месу – о 1630 (українською мовою). Крім того від завтра (5 вересня, понеділок) кожного дня (в т.ч. в неділю) знову буде відправлятись ранкова св. Меса о 730. Щиро всіх запрошуємо!

А кожного вечора після св. Меси, що о 1800, в нашому Храмі відбуватиметься Адорація Христа у Пресвятих Дарах з молитвою про дар Перемоги для нашого народу у війні, яка надалі триває на українських землях. Від щирого серця запрошуємо та заохочуємо усіх долучатись до спільної Молитовної боротьби!

На цьому тижні в Літургії Церкви згадуємо:

8 вересня, в четверСвято Народження Пресвятої Діви Марії. Цього дня св. Меси будуть відправлятись о 730, 900, 1800.

В нашій парафії розпочинається новий навчальний (катехетичний) рік. Для остаточного формування розкладу майбутніх занять ми потребуємо більше інформації про кількість і вік дітей та молоді, що наразі перебувають в Києві. Тому переконливо просимо батьків і дітей сьогодні (04.09.22 р.) після св. Меси об 1130 підійти до наших сестер, щоб спільно вирішити ці організаційні питання!

Нагадуємо, що кожної неділі в нашому Соборі після вечірньої св. Меси (тобто приблизно о 1900) відбувається «Молитви прославлення», котру провадить Спільнота «Новий Тавор». Запрошуємо усіх від щирого серця!

Нехай добрий і милосердний Господь береже усіх Вас та Ваші родини й домівки!

Ми ж, священики київської Кафедральної парафії св. Олександра, щоденно пам’ятаємо про Вас у наших молитвах.