XХIV Неділя Звичайна – 11 вересня 2022 р.

Дорогі брати і сестри! Кожного вечора після св. Меси, що о 1800, в нашому Храмі відбувається Адорація Христа у Пресвятих Дарах з молитвою про дар Перемоги для нашого народу у війні, яка надалі триває на українських землях. Від щирого серця запрошуємо та заохочуємо усіх долучатись до спільної Молитовної боротьби!

На цьому тижні в Літургії Церкви згадуємо:

13 вересня, у вівторок – спомин св. Йона Золотоустого, єпископа і Вчителя Церкви;

Також у вівторок, 13 вересня, після вечірньої св. Меси відбудеться щомісячний Фатімський молебень до Пресвятої Богородиці. Від щирого серця запрошуємо усіх до спільного молитовного вшанування Пресвятої Діви Марії (не забуваймо приносити з собою свічки)!

14 вересня, в середу – СВЯТО ВОЗДВИЖЕННЯ ВСЕЧЕСНОГО ХРЕСТА. Святі Меси: о 730, 900 та 1800;

15 вересня, в четвер – спомин Пресвятої Діви Марії Страждальної;

16 вересня, в п’ятницю – спомин свв. Корнелія, папи, і Кипріяна, єпископа, мучеників.

Дорогі парафіяни! Запрошуємо усіх, хто розпочинає християнський шлях, хто вперше прийшов до церкви пройти курс «Альфа»! Запрошуємо Вас,  Ваших рідних, знайомих. Особливо запрошуємо тих, хто був змушений покинути свої домівки через військові дії і зараз перебуває в Києві, а також усіх учасників Війни, учасників бойових дій!
Міжконфесійний християнський курс «Альфа» розпочнеться в київському Кафедральному Соборі св. Олександра 3 жовтня і триватиме впродовж 12-ти тижнів.  Цей курс відбувається у формі лекцій-конференцій, обговорення в малих групках та ділення власними думками, дружнього спілкування за чашкою чаю чи кави.
Зустрічі відбуватимуться щопонеділка за адресою: вул. Костьольна, 17, Собор св. Олександра. Початок: 3 жовтня о 1845.  Контактний телефон: +380 98 023 7969.
Під час курсу ви віднайдете відповіді на питання: Хто я і навіщо я живу? Який сенс мого життя? Чи можу я щось у ньому змінити? Що необхідно, щоб бути щасливим? Як пізнати Живого Бога? Чому Бог допускає зло? Навіщо читати Біблію?

Нагадуємо, що кожної неділі в нашому Соборі після вечірньої св. Меси (тобто приблизно о 1900) відбувається «Молитва прославлення», котру провадить Спільнота «Новий Тавор». Запрошуємо усіх від щирого серця!

Нехай добрий і милосердний Господь береже усіх Вас та Ваші родини й домівки!

Ми ж, священики київської Кафедральної парафії св. Олександра, щоденно пам’ятаємо про Вас у наших молитвах.