XХIX Неділя Звичайна – 16 жовтня 2022 р.

Дорогі брати і сестри! Триває місяць жовтень – місяць Святого Розарію. В нашому Соборі ми відмовляємо св. Розарій:

в будні дні після ранкової (о 730) та вечірньої (о 1800) святих Мес,
а в неділю – після св. Мес о 1000 та 1400.

Заохочуємо усіх до спільної молитви!
Водночас, тих, хто не може прийти до храму, закликаємо молитись Розарій вдома, у родинному колі.

В Літургії Церкви на цьому тижні згадуємо:

17 жовтня, в понеділок – спомин св. Ігнатія Антіохійського, єпископа і мученика.

18 жовтня, у вівтороксвято св. Луки, Євангеліста. Св. Меси в цей день відправлятимуться о 730, 900 та 1800.

22 жовтня, в суботу – довільний спомин св. Йоана Павла ІІ, Папи.

Нагадуємо, що в нашій парафії триває міжконфесійний християнський курс «Альфа». Цей курс розпочався 3 жовтня і загалом триватиме впродовж 12-ти тижнів. Початок о 1845. Курс познайомить Вас з Богом, а усі, хто прослухає лекції та бесіди, дізнається про основні аспекти Християнської віри. «Альфа»-курс розраховано на всіх без винятку: як на тих, хто тільки починає свій шлях пізнання християнства, так і зрілих християн, які хотіли б поглибити свою віру і по-новому пережити зустріч з Живим Богом. Особливо запрошуємо тих, хто був змушений покинути свої домівки через військові дії і зараз перебуває в Києві, а також усіх учасників Війни, учасників бойових дій!

Наближається місяць листопад, котрий в традиції Церкви особливо присвячений молитовній пам’яті про померлих. Вже зараз можна приносити до сакристії записки з іменами наших померлих рідних і близьких, за котрих впродовж усього листопада буде відправлятись св. Меса. Дуже просимо вписувати імена померлих розбірливим почерком!

Також заохочуємо усіх вже зараз, в очікуванні прийдешніх задушних днів, попіклуватись про прибирання та впорядкування могил наших рідних і близьких, а також тих занедбаних могил, що їх багато на наших кладовищах, й що ними ніхто не опікується!