XХVI Неділя Звичайна – 25 вересня 2022 р.

Дорогі брати і сестри! Запрошуємо усіх, хто розпочинає християнський шлях, хто вперше прийшов до церкви пройти курс «Альфа»! Запрошуємо Вас, Ваших рідних, знайомих. Особливо запрошуємо тих, хто був змушений покинути свої домівки через військові дії і зараз перебуває в Києві, а також усіх учасників Війни, учасників бойових дій!

Міжконфесійний християнський курс «Альфа» розпочнеться в київському Кафедральному Соборі св. Олександра 3 жовтня і триватиме впродовж 12 тижнів.  Курс відбувається у формі лекцій-конференцій, обговорення в малих групках та ділення власними думками, дружнього спілкування за чашкою чаю чи кави. Зустрічі відбуватимуться щопонеділка за адресою: вул. Костьольна, 17, Собор св. Олександра. Початок: 3 жовтня о 1845.  Контактний телефон: +380 98 023 79 69.

На цьому тижні в Літургії Церкви згадуємо:

27 вересня, у вівторок – спомин св. Вікентія де Поль, пресвітера;

29 вересня, в четверСвято святих Архангелів Михаїла, Гавриїла і Рафаїла (святі Меси: о 730, 900 та 1800);

30 вересня, в п’ятницю – спомин св. Ієроніма, пресвітера і Вчителя Церкви;

1 жовтня, в суботу – спомин св. Терези від Дитяти Ісуса, діви і Вчителя Церкви;

В цю суботу розпочинається місяць жовтень, що особливо присвячений розарієвій молитві. В нашому Соборі св. Розарій будемо спільно відмовляти: в будні дні після ранкової (о 730) та вечірньої (1800) св. Мес, а в неділю – після св. Мес о 1000 та 1400. Заохочуємо усіх до спільної молитви!

Принагідно нагадуємо, що за спільне відмовлення однієї частини розарію в храмі або в родині можна отримати повний відпуст за звичайних умов: а) таїнство сповіді (стан освячуючої благодаті); б) Святе Причастя; в) молитва в намірах Святішого Отця («Отче наш» і «Радуйся, Маріє»). Також необхідною умовою отримання повного відпусту є відсутність прив’язаності бо будь-якого гріха, навіть легкого.

На цей тиждень припадає перша субота місяця. Після вечірньої св. Меси відбуватиметься адораційне Богослужіння до Непорочного Серця Марії з Лоретанською Літанією. Щиро всіх запрошуємо!

Наміри Святішого Отця для апостольства молитви на жовтень:

Молімося, щоб Церква, вірна Євангелію та відважна в проповідуванні, була місцем солідарності, братерства та гостинності, щораз більше живучи духом співідповідальності.

Нехай добрий і милосердний Господь береже усіх Вас та Ваші родини й домівки!

Ми ж, священики київської Кафедральної парафії св. Олександра, щоденно пам’ятаємо про Вас у наших молитвах.