XХV Неділя Звичайна – 18 вересня 2022 р.

Дорогі брати і сестри! Запрошуємо усіх, хто розпочинає християнський шлях, хто вперше прийшов до церкви пройти курс «Альфа»! Запрошуємо Вас, Ваших рідних, знайомих. Особливо запрошуємо тих, хто був змушений покинути свої домівки через військові дії і зараз перебуває в Києві, а також усіх учасників Війни, учасників бойових дій!

Міжконфесійний християнський курс «Альфа» розпочнеться в київському Кафедральному Соборі св. Олександра 3 жовтня і триватиме впродовж 12 тижнів.  Курс відбувається у формі лекцій-конференцій, обговорення в малих групках та ділення власними думками, дружнього спілкування за чашкою чаю чи кави. Зустрічі відбуватимуться щопонеділка за адресою: вул. Костьольна, 17, Собор св. Олександра. Початок: 3 жовтня о 1845.  Контактний телефон: +380 98 023 79 69.

На цьому тижні в Літургії Церкви згадуємо:

20 вересня, у вівторок – спомин свв. Андрія Кім Таегона, пресвітера, Павла Чона Хасана і сподвижників, мучеників;

21 вересня, в середу – СВЯТО СВ. МАТЕЯ, АПОСТОЛА І ЄВАНГЕЛІСТА (святі Меси о 730, 900 та 1800);

23 вересня, в п’ятницю – спомин св. Піо з П’єтрельчіни, пресвітера.

24 вересня, в суботу, після вечірньої св. Меси спільнота “Новий Тавор та Львівський гурт “SVOYA music” разом із тернопільською письменницею Любов’ю Бурак (псевдонім – Дзвінка Торохтушко) запрошують на благодійний поетично-пісенний вечір молитви, присвячений духовним роздумам та важким випробуванням, які переживає Україна під час війни. Метою заходу є молитовні спільні духовні розважання. Орієнтовний час проведення – 1 година. Щиро всіх запрошуємо!

В нашій парафії вже розпочався навий навчально-катехетичний рік. Розклад катехез для дітей та молоді розміщено на інформаційних стендах при вході до Храму. З будь-яких питань щодо участі в катехезах та зустрічах спільнот нашої парафії просимо звертатись до наших сестер або в сакристію.

Нагадуємо, що кожного вечора після св. Меси, що о 1800, в нашому Храмі відбуватиметься Адорація Христа у Пресвятих Дарах з молитвою про дар Перемоги для нашого народу у війні, яка надалі триває на українських землях. Від щирого серця запрошуємо та заохочуємо усіх долучатись до спільної Молитовної боротьби!

Також нагадуємо, що кожної неділі в нашому Соборі після вечірньої св. Меси (тобто приблизно о 1900) відбувається «Молитви прославлення», котру провадить Спільнота «Новий Тавор». Запрошуємо усіх від щирого серця!

Нехай добрий і милосердний Господь береже усіх Вас та Ваші родини й домівки!

Ми ж, священики київської Кафедральної парафії св. Олександра, щоденно пам’ятаємо про Вас у наших молитвах.