XХVІI Неділя Звичайна – 2 жовтня 2022 р.

Дорогі брати і сестри! Сьогодні – І Неділя місяця. Після св. Мес о 1000 та 1400 відбуватиметься Адорація Христа у Пресвятих Дарах. Також на цей тиждень припадають дні нашого духовного відновлення – перші четвер і п’ятниця місяця. У ці дні після вечірніх св. Мес відбуватиметься виставлення Пресвятого Таїнства та відповідні молебні (про покликання до священства і монашого життя і до Пресвятого Серця Ісуса).

Вже розпочався жовтень – місяць Святого Розарію. В нашому Соборі св. Розарій будемо спільно відмовляти в будні дні після ранкової (о 730) та вечірньої (о 1800) святих Мес, а в неділю – після св. Мес о 1000 та 1400. Запрошуємо до спільної молитви! Принагідно нагадуємо, що за спільне відмовлення однієї частини розарію в храмі або в родині можна отримати повний відпуст за звичайних умов.

Сьогодні ми розпочинаємо в Церкві Тиждень Милосердя, впродовж котрого особливо прагнемо пам’ятати про нужденних. Від щирого серця дякуємо усім за пожертви, складені сьогодні під час св. Мес. Ці пожертви будуть скеровані на підтримку благодійного служіння Місії «Карітас-Спес» нашої Київсько-Житомирської Дієцезії.

Завтра, в понеділок 3 жовтня після вечірньої св. Меси, у зв’язку з прийдешнім спомином св. Франциска з Асізі, відбудеться спеціальний молебень, т.зв. «Transitus», на котрий від щирого серця всіх запрошують Сестри Гоноратки та молодь нашої парафії!

В Літургії Церкви на цьому тижні згадуємо:

4 жовтня, у вівторок – спомин св. Франциска з Ассізі, диякона;

7 жовтня, в п’ятницю – спомин Матері Божої Цариці Святого Розарію.

Завтра (в понеділок, 3 жовтня) в нашій парафії розпочинається міжконфесійний християнський курс «Альфа». Курс проходить щопонеділка і триватиме впродовж 12 тижнів. Початок о 1845. Цей курс познайомить Вас з Богом, а усі, хто прослухає лекції та бесіди, дізнається про основні аспекти Християнської віри. Курс «Альфа» розраховано на всіх без винятку: як на тих, хто тільки починає свій шлях пізнання християнства, так і зрілих християн, які хотіли б поглибити свою віру і по-новому пережити зустріч із Живим Богом. Особливо запрошуємо тих, хто був змушений покинути свої домівки через військові дії і зараз перебуває в Києві, а також усіх учасників Війни, учасників бойових дій!

Наближається місяць листопад, котрий в традиції Церкви особливо присвячений молитовній пам’яті про померлих. Уже зараз можна приносити до сакристії записки з іменами наших померлих рідних і близьких, за котрих впродовж усього листопада буде відправлятись св. Меса. Дуже просимо вписувати на ці картки імена померлих розбірливим почерком!

Нехай добрий і милосердний Господь береже усіх Вас та Ваші родини й домівки!

Ми ж, священики київської Кафедральної парафії св. Олександра, щоденно пам’ятаємо про Вас у наших молитвах.