XХVIII Неділя Звичайна – 9 жовтня 2022 р.

Дорогі брати і сестри! Триває місяць жовтень – місяць Святого Розарію. В нашому Соборі ми відмовляємо св. Розарій в будні дні після ранкової (о 730) та вечірньої (о 1800) святих Мес, а в неділю – після св. Мес о 1000 та 1400. Заохочуємо усіх до спільної молитви! Водночас, тих, хто не може прийти до храму, закликаємо молитись Розарій вдома, у родинному колі.

На цьому тижні, в четвер, 13 жовтня, після вечірньої св. Меси відбудеться щомісячний Фатімський молебень до Пресвятої Богородиці. Від щирого серця запрошуємо усіх до спільного молитовного вшанування Пресвятої Діви Марії! Запрошуймо також наших рідних і близьких та не забуваймо приносити з собою свічки.

У п’ятницю, 14 жовтня, в нашій країні відзначається День захисника і захисниці України. В цей день ми згадуємо у своїх молитвах тих, хто несе ратну службу у Збройних Силах та інших силових структурах України, хто мужньо протистоїть військам окупанта та кожної миті, часто ціною власного життя,  наближає нашу спільну Перемогу і такий омріяний мир!

В Літургії Церкви на цьому тижні згадуємо:

15 жовтня, в суботу – спомин св. Терези від Ісуса, діви і Вчителя Церкви;

Також цей день є Днем втраченої дитини. Цього дня хочемо разом з батьками та їхніми рідними згадати, зокрема, тих дітей, які померли ще до свого народження в лоні матері (через викидень чи мертвонародження), які часто не мають своєї могили і пам’ятника. Хоч їхнє коротке життя тривало лічені дні, тижні чи місяці, і знали про це іноді лише батьки, та ці дітки також заслуговують на нашу любов і пам’ять, а їхні рідні – на підтримку. Тож, в суботу о 1800 запрошуємо на Божу Службу, а після Служби – на Розарій зі спеціальними роздумами в намірах родин, які пережили втрату дитини (можна також принести і запалити свічку пам’яті за конкретну дитину).

Нагадуємо, що в нашій парафії триває міжконфесійний християнський курс «Альфа». Курс проходить щопонеділка і триватиме впродовж 12-ти тижнів. Початок о 1845. Цей курс познайомить Вас з Богом, а усі, хто прослухає лекції та бесіди, дізнається про основні аспекти Християнської віри. Особливо запрошуємо тих, хто був змушений покинути свої домівки через військові дії і зараз перебуває в Києві, а також усіх учасників Війни, учасників бойових дій!

Наближається місяць листопад, котрий в традиції Церкви особливо присвячений молитовній пам’яті про померлих. Вже зараз можна приносити до сакристії записки з іменами наших померлих рідних і близьких, за котрих впродовж усього листопада буде відправлятись св. Меса. Дуже просимо вписувати імена померлих розбірливим почерком!

Нехай добрий і милосердний Господь береже усіх Вас та Ваші родини й домівки!

Ми ж, священики київської Кафедральної парафії св. Олександра, щоденно пам’ятаємо про Вас у наших молитвах.