XХX Неділя Звичайна – 23 жовтня 2022 р.

Дорогі брати і сестри! Від сьогодні в Церкві розпочинається Місійний тиждень, впродовж якого ми будемо особливо молитись за католицькі місії та місіонерів у всіх куточках світу. А сама сьогоднішня неділя є Всесвітнім місійним днем, тому усі Ваші пожертви, складені під час св. Мес, будуть скеровані на підтримку місій.

Нагадуємо, що триває місяць жовтень – місяць Святого Розарію. В нашому Соборі ми відмовляємо св. Розарій в будні дні після ранкової (о 730) та вечірньої (о 1800) святих Мес, а в неділю – після св. Мес о 1000 та 1400. Заохочуємо усіх до спільної молитви! Водночас, тих, хто не може прийти до храму, закликаємо молитись Розарій вдома, у родинному колі.

В Літургії Церкви на цьому тижні згадуємо:

28 жовтня, в п’ятницюСвято свв. Симона і Юди Тадея, Апостолів.

Св. Меси в цей день відправлятимуться о 730, 900 та 1800.

Нагадуємо, що в нашій парафії надалі триває міжконфесійний християнський курс «Альфа». Цей курс розпочався 3 жовтня і загалом триватиме впродовж 12-ти тижнів. Початок о 1845. Запрошуємо усіх, хто хотів би поглибити свою віру і по-новому пережити зустріч з Живим Богом!

Дорогі парафіяни! Звертаємо Вашу увагу, що вже невдовзі розпочнеться місяць листопад, котрий у традиції Церкви особливо присвячений молитовній пам’яті про померлих. Ще можна приносити до сакристії записки з іменами наших померлих рідних і близьких, за котрих впродовж усього листопада буде відправлятись св. Меса. Дуже просимо вписувати імена померлих розбірливим почерком!

Також заохочуємо усіх в очікуванні прийдешніх задушних днів, попіклуватись про прибирання та впорядкування могил наших рідних і близьких, а також тих занедбаних могил, якими ніхто не опікується, що їх багато на наших кладовищах!

Крім того, вже зараз інформуємо, що 2 листопада (середа) – в день Спомину усіх померлих вірнихурочиста св. Меса за померлих відбудеться на Байковому кладовищі о 1200. Божу Службу очолить Єпископ Помічник нашої Київсько-Житомирської Дієцезії Владика Олександр Язловецький.

Нехай добрий і милосердний Господь береже Вас та Ваші родини!

Ми ж, священики київської Кафедральної парафії св. Олександра, щоденно пам’ятаємо про Вас у наших молитвах.