XХXI Неділя Звичайна – 30 жовтня 2022 р.

Дорогі брати і сестри!  Післязавтра, у вівторок 1 листопада – УРОЧИСТІСТЬ ВСІХ СВЯТИХ.
Св. Меси в цей день відправлятимуться за розкладом: о 730, 1000, 1300 та о 1800.

У середу, 2 листопада, Спомин Усіх Померлих Вірних День Задушний»). У нашому Соборі св. Меси відбуватимуться як у будній день: 730, 900 і 1800.

Крім того, о 1200 на католицькій частині Байкового Цвинтаря Й.Е. Єпископ Олександр Язловецький відправить центральну св. Месу Задушного Дня. Усіх щиро запрошуємо долучитись до спільного молитовного вшанування наших померлих!

Загальний розклад листопадових заупокійних св. Мес на цвинтарях Києва та Київської області розміщено на інформаційних стендах при вході до храму.

Сьогодні ще є можливість принести до сакристії картки з іменами наших померлих, за котрих впродовж листопада о 1800 буде відправлятись св. Меса.

Нагадуємо, що вірні, котрі відвідали з молитвою церкву чи каплицю 1 листопада після полудня та впродовж усього Задушного Дня (2 листопада), можуть отримати повний відпуст та пожертвувати його за померлих. Відпуст можна отримати тільки один раз впродовж дня. Вірні, котрі в період з 1-го по 8-ме листопада побожно відвідають цвинтар, можуть отримати відпуст за померлих (за звичайних умов: сповідь, Св. Причастя, відсутність прив’язаності до будь-якого гріха, «Отче наш» і «Вірую» або інша молитва в намірах Святішого Отця).

В Літургії Церкви на цьому тижні згадуємо:

4 листопада, в п’ятницю – обов’язковий спомин св. Карла Борромея, єпископа.

На цей тиждень припадають дні нашого духовного відновлення: перші четвер, п’ятниця і субота місяця. В ці дні після вечірньої св. Меси відбуватиметься виставлення Пресвятих Дарів та відповідні молебні: в четвер – про покликання до священства і чернечого життя, в п’ятницю – до Пресвятого Серця Ісуса, в суботу – винагородження Непорочному Серцю Пресвятої Діви Марії. До таїнства сповіді можна приступити під час кожної св. Меси.

Звертаємо увагу молоді нашої парафії, що від наступної неділі (6 листопада) св. Меса для молоді буде відправлятись о 1630. А катахези для молоді – відразу після цієї св. Меси. Таку зміну ми запроваджуємо для того, щоб молодь мала більше часу для спілкування, а після зустрічей було достатньо часу, щоб дістатись додому без небезпеки порушення норм комендантського часу.

Наміри Святішого Отця для апостольства молитви на листопад

Молімося, щоб діти, які страждають – живуть на вулиці, жертви воєн, сироти – мали доступ до освіти та могли наново відкрити сімейне тепло.

Нехай добрий і милосердний Господь береже Вас та Ваші родини!

Ми ж, священики київської Кафедральної парафії св. Олександра, щоденно пам’ятаємо про Вас у наших молитвах.