XХXII Неділя Звичайна – 6 листопада 2022 р.

Дорогі брати і сестри! Нагадуємо,  що впродовж листопада в нашому Храмі щовечора (о 1800) відправляється св. Меса (поєднана з Вечірнею) за померлих. Також нагадуємо, що всі, хто відвідає цвинтар і помолиться за померлих в період з 1 до 8 листопада, можуть отримати повний відпуст за звичайних умов.

Сьогодні – І Неділя місяця. Після св. Мес о 1000 та 1400 відбуватиметься Адорація Христа у Пресвятих Дарах.

В Літургії Церкви на цьому тижні згадуємо:

9 листопада, в середу – Свято річниці освячення Латеранської Базиліки в Римі – Матері всіх храмів. Св. Меси: о 730, 900 та 1800.

На цей день також припадає ІІІ річниця єпископських свячень Єпископа-Помічника нашої Дієцезії Олександра Язловецького. Пам’ятаймо про нього у наших спільних та приватних молитвах!

10 листопада, в четвер – спомин св. Леона Великого, Папи і Вчителя Церкви;

11 листопада, в п’ятницю – спомин св. Мартина з Тур;

12 листопада, в суботу – спомин св. Йосафата Кунцевича, єпископа і мученика.

Завтра, в понеділок, 7 листопада, в нашій парафії відбудеться Молебень за усіх захисників України: про підтримку і благословення для живих та про вічну винагороду в Небі для загиблих. Молебень очолить Ординарій нашої Дієцезії Єпископ Віталій Кривицький. Початок – зразу після вечірньої св. Меси, що о 1800. Щиро всіх запрошуємо!

Також у ніч з п’ятниці (11 листопада) на суботу (12 листопада) молодь нашої парафії від щирого серця запрошує усіх, а особливо молодь, на нічне чування, під час якого молитимемось за дар миру в Україні та за усіх її захисників – як живих, так і загиблих. Початок – 2200.

На наступну неділю, 13 листопада, припадає наш щомісячний молебень до Матері Божої Фатімської. Запрошуємо усіх на св. Месу о 1800, а після св. Меси – на богослужіння перед Фігурою Богородиці. Не забуваймо запросити на цей молебень наших знайомих та принести з собою свічки!

Звертаємо увагу молоді нашої парафії, що відсьогодні (6 листопада) св. Меса для молоді буде відправлятись о 1630. А катехези для молоді – відразу після цієї св. Меси. Таку зміну ми запроваджуємо для того, щоб молодь мала більше часу для спілкування, а після зустрічей було достатньо часу, щоб дістатись додому без небезпеки порушення норм комендантської години!

Нехай добрий і милосердний Господь береже Вас та Ваші родини!

Ми ж, священики київської Кафедральної парафії св. Олександра, щоденно пам’ятаємо про Вас у наших молитвах.